Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSzkolenieprivate labelFrancja2017 PL

Szkolenie dla firm zainteresowanych współpracą z francuskimi sieciami na zasadach "private label"


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji wraz z Polską Izbą Handlowo-Przemysłową we Francji zaprasza polskie firmy do udziału w spotkaniu szkoleniowym poświęconym zasadom współpracy z francuskimi sieciami i wprowadzania produktów pod marką własną sieci (private label), które odbędzie się w Paryżu w dniu 25 kwietnia 2017 r. (w godz. 10:00-14:00).

 

Zachęcamy do udziału firmy z sektora:

  • rolno-spożywczego,
  • chemiczno-gospodarczego,
  • tekstylnego.

 

Współpraca z sieciami handlowymi na zasadach private label jest najprostszym (co nie znaczy, że prostym!) sposobem wejścia na rynek francuski i z tej możliwości korzysta już wiele polskich firm. Doświadczenia zagranicznych firm wskazują, że produkcja pod marką dystrybutora często stanowi tylko wstęp do dalszej kooperacji i sprzedaży produktów pod własną marką. Promocja w ramach private label bywa dla producentów sposobem na sprawdzenie preferencji konsumenckich Francuzów oraz na „oswojenie” ich z nieznanym produktem.

 

Podczas szkolenia omówione zostaną praktyczne aspekty związane ze współpracą z siecią handlową, warunki (jakościowe i logistyczne) stawiane przez sieci oraz wskazówki dotyczące negocjacji umowy z sieciami.

 

Szczegółowy program oraz warunki uczestnictwa zostały zamieszczone w załączniku: Program 25.04.2017


branże: Tekstylia, Handel, Odzież i obuwie, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Kosmetyki, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przetwórstwo spożywcze

Spotkanie
Francja - Paryż
2017-04-25
Dodał: Anna Woińska
Pliki do pobrania

Program 25.04.2017