Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuworld of furniture PL

Stoisko informacyjne WPHI Sofia na targach WORLD OF FURNITURE 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
Polskie stoisko narodowe

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sofii uprzejmie informuje, iż organizuje polskie stoisko informacyjne w ramach targów World of Furniture, które odbędą się w Sofii w dniach 24-28 kwietnia 2017 r. w Inter Expo Center w Sofii.

 

Uprzejmie informujemy, iż jest możliwość uczestnictwa i skorzystania ze stoiska WPHI poprzez bezpłatne prezentowanie materiałów informacyjnych i reklamowych polskich firm na naszym stoisku. Zapraszamy Państwa do skorzystania z tej możliwości.

 

Zachęcamy również do osobistego udziału przedstawiciela polskich firm na targach. Zainteresowanym przedstawicielom polskich firm WPHI udzieli niezbędnej pomocy i po wcześniejszym uzgodnieniu bezpłatnie udostępni miejsce na stoisku do prowadzenia rozmów handlowych, uwzględniając możliwości organizacyjno-techniczne. Zainteresowanie pobytem na stoisku prosimy zgłaszać jak najwcześniej, nie później niż do 20 kwietnia 2017 r.

 

Na targach World of Furniture prezentowane są meble, wyposażenie dla domu i biura, oświetlenie i technika oświetleniowa, akcesoria etc. Targi World of Furniture odbywają się razem ze specjalistyczną wystawą TECHNOMebel również skierowaną dla branży meblarskiej, na której prezentowane są materiały, maszyny i sprzęt do produkcji mebli.

 

Więcej informacji na temat tych imprez można znaleźć na stronie organizatora www.iec.bg.

 

Firmy zainteresowane rynkiem bułgarskim prosimy o przesłanie folderów, broszur, ulotek (najlepiej w języku bułgarskim, angielskim lub rosyjskim) na adres:

 

EMBASSY OF THE REPUBLIC OF POLAND

TRADE AND INVESTMENT PROMOTION SECTION (z dopiskiem: WoF)

1680 Sofia

6, Bitolya Str., Bułgaria

 

Przesłane materiały będziemy bezpłatnie prezentować i dystrybuować wśród handlowców i publiczności odwiedzającej targi.

 

W sprawach udziału ww. imprezie prosimy kontaktować się na:

e-mail: sofia@trade.gov.pl

tel.: +359 2 869 11 25, +359 2 869 11 50

 

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony bulgaria.trade.gov.pl, zamieszczane są tam między innymi informacje o rynku i gospodarce Bułgarii, informacje na temat targów organizowanych w Bułgarii, a także zapytania firm bułgarskich poszukujących kontrahentów w Polsce.
Poprzednie edycje