Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPhilippinesPowerElectricityWeek1200x318 PL

Philippines Power & Electricity Week 2017


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

Philippines POWER & ELECTRICITY Week - to międzynarodowa konferencja połączona z tematyczną wystawą dotyczącą sektora wydobycia paliw kopalnych oraz produkcji i przesyłu energii elektrycznej.

 

Konferencja odbywać się będzie już po raz piąty. To jedyne wydarzenie w branży energetycznej na Filipinach, które koncentruje się na:

  • produkcji energii z paliw kopalnych,
  • kwestiach miksu energetycznego,
  • zagadnieniach przesyłu i produkcji energii na wyspach, które nie są podłączone do ogólnej trakcji energetycznej.

 

Corocznie w konferencji uczestniczą specjaliści z ok. 15 krajów świata.

 

W tym roku dodatkowo poruszane będą kwestie wykorzystania i połączenia odnawialnych źródeł energii z energetyką bazującą na paliwach kopalnych.

 

Konferencji towarzyszyć będą dwie wystawy:

  • Fossil Fuel Power Generation
  • Renewable Energy

Power & Electricity Week to miejsce spotkań decydentów, inwestorów, wynalazców, producentów maszyn i urządzeń dla energetyki kopalnej oraz usługodawców z zakresu produkcji i przesyłu energii elektrycznej.

 

Należy pamiętać, że obecnie na Filipinach działa 16 elektrowni węglowych oraz kilkanaście zasilanych paliwem płynnym. Część wymaga już konserwacji i wymiany urządzeń. Powstaje kilka nowych elektrowni węglowych. To może być także nisza dla polskich przedsiębiorców.

branże: Transport i logistyka, Pozostałe górnictwo i wydobywanie, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Przemysł petrochemiczny, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Węgiel kamienny i brunatny, Ropa naftowa i gaz ziemny, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT

Konferencja
Filipiny - Manila
2017-07-18 - 2017-07-21
Dodał: Patrycja Operacz