Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportutło filipiny PL

POWER & ELECTRICITY WORLD PHILIPPINES 2017


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Power & Electricity World Philippines 2017 jest międzynarodową konferencją, której towarzyszy wystawa organizowana przez światową organizację TERRAPINN.

 

Imprezy odbywają się w wielu regionach świata i dotyczą kwestii najbardziej związanych z danym regionem. Tegoroczna konferencja i wystawa "Power World", będzie miała miejsce w Manili, na Filipinach.

 

Ze względu na szybki rozwój gospodarczy w ostatnich latach, zwłaszcza w sektorze budownictwa, Filipiny stanęły przez problemem rozwiązania kwestii produkcji energii elektrycznej. 

 

Od kilku lat promowana jest energia odnawialna, w szczególności energia solarna. Otworzyło to możliwości biznesowe dla europejskich producentów urządzeń i dostawców technologii w tym sektorze. Drugim najważniejszym źródłem energii jest energetyka węglowa, a następnie wodna. Konieczność okresowych napraw i wymiany kotłów, stwarza możliwości dla polskich firm, także w kooperacji z innymi dostawcami (np. firmy czeskie zainwestowały w budowę małych elektrowni wodnych).

branże: Pozostały sprzęt elektryczny, Węgiel kamienny i brunatny, Ropa naftowa i gaz ziemny, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Budownictwo, IT/ICT

Konferencja
Filipiny - Manila
2017-05-24 - 2017-05-25
Dodał: Patrycja Operacz