Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPicture11 PL

HEALTH, FITNESS & BEAUTY Malaysia Expo 2017


Rodzaj wydarzenia
Wystawa

HEALTH, FITNESS & BEAUTY Malaysia Expo 2017 jest nową imprezą wystawienniczą w tym kraju, której organizacja wynikła z zapotrzebowania stworzenia wydarzenia dedykowanego promocji zdrowego trybu życia, fitness'u, oferty w zakresie suplementów diety oraz połączenia sektora urody z wyżej wymienionymi.

 

Jak dotychczas, wszystkie te kwestie prezentowane były częściowo i w rozproszeniu na wydarzeniach z sektora urody, farmaceutyków, rehabilitacji, sportu, ale nigdy nie stanowiły oddzielnej imprezy.

 

Należy pamiętać, że wzrost jakości życia w Malezji, oferty żywieniowej i rozwój motoryzacji spowodowały w ostatnich latach gwałtowne pogorszenia stanu zdrowia mieszkańców, spadek sprawności fizycznej i wzrost przypadków chorób cywilizacyjnych.

 

Wystawa HEALTH, FITNESS & BEAUTY Malaysia Expo 2017 jest jednym z elementów, który ma na celu popularyzację zdrowego trybu życia i oferty w tym zakresie. Malezja staje się perspektywicznym rynkiem dla suplementów diety oraz urządzeń i usług dla fitness'u. Realizuje ona filozofię "przez zdrowie do urody".

 

Formułą wystawy pozwala na prezentacje zarówno B2B, jak i B2C.

 

Więcej informacji znajduje się w prezentacji poniżej - do pobrania.

branże: Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Turystyka, sport i rekreacja, Doradztwo/consulting/edukacja, Przemysł farmaceutyczny, Zdrowie i medycyna

Wystawa
Malezja - Kuala Lumpur
2017-07-06 - 2017-07-09
Dodał: Patrycja Operacz
Pliki do pobrania

HealthFitnessBeauty2017