Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuITEX2017 PL

ITEX 2017


Rodzaj wydarzenia
Wystawa

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

ITEX jest największą wystawą dedykowaną wynalazczości i racjonalizatorstwu na obszarze Azji Południowo-Wschodniej oraz jedną z największych na świecie. 

 

Odbywa się pod auspicjami International Federation of Inventors Association (IFIA - www.ifia.com).

 

Organizowana jest już od 28 lat. To miejsce spotkań wynalazców z całego świata, instytucji naukowych, jednostek badawczo-rozwojowych, instytucji i firm wdrożeniowych, "aniołów biznesu", instytucji finansujących badania i wdrożenia. To platforma, gdzie wynalazcy rozmawiają z biznesem o komercjalizacji nowych rozwiązań i technologii.

 

Corocznie podczas ITEX odbywa się konkurs wynalazczości z udziałem sędziów międzynarodowych (także z Polski), konkurs Młodych Wynalazców, konkurs na najbardziej efektywne wdrożenia, itd.

 

WPHI organizować będzie polskie stoisko informacyjno-promocyjne podczas tegorocznej edycji ITEX. Zapraszamy polskich wynalazców, Instytuty Naukowo-Badawcze, JBR'y oraz wszystkich zainteresowanych promocją swoich racjonalizacji do nadsyłania materiałów informacyjnych i / lub do wizyty podczas wystawy.

 

Polskie firmy i jednostki badawcze uczestniczyły w tej imprezie corocznie od wielu lat, zdobywając nagrody i wyróżnienia.

branże: Usługi finansowe, Wydawnictwa, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Biotechnologia, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Ochrona środowiska, Doradztwo/consulting/edukacja, Produkcja środków transportu, Budownictwo i architektura, Maszyny i urządzenia, Przemysł farmaceutyczny, Sektor kreatywny, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, IT/ICT

Wystawa
Malezja - Kuala Lumpur
2017-05-11 - 2017-05-13
Dodał: Patrycja Operacz