Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCBA17WebBannerB7500x300-01gk-is-130 PL

COSMOBEAUTE ASIA 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Średnia liczba odwiedzających (z 3ch lat)
12000

Średnia liczba wystawców (z 3ch lat)
250

COSMOBEAUTE ASIA, to seria najbardziej rozpoznawalnych imprez sektora urody w Azji Południowo-Wschodniej. 

 

Odbywają się one w Wietnamie, Indonezji, Malezji, Myanmar (Birma), a od niedawna, ze względu na powiązania biznesowe, także w Kazachstanie. Impreza w Malezji uznawana jest za największą z serii.

 

W poprzedniej edycji imprezy w Malezji, udział wzięło 253 wystawców z 14 krajów świata, reprezentujących ponad 300 marek handlowych. Targi odwiedziło 12.500 zwiedzających z 24 krajów świata.

 

Malezja jest krajem, gdzie rynek kosmetyków i artykułów do pielęgnacji urody i zdrowia jest rynkiem dobrze rozwiniętym, z szerokim wyborem kosmetyków praktycznie w każdej kategorii cenowej, ale także z dominującym udziałem marek kosmetyków znanych w skali światowej oraz naturalnych kosmetyków azjatyckich.

 

Malezyjczycy (zarówno kobiety, jak i mężczyźni) wydają ponad 1,8 mld MYR rocznie na kosmetyki (ok. 580 milionów USD w 2016 r.), co czyni Malezję jednym z najbardziej chłonych rynków kosmetycznych Azji, zwłaszcza w sektorze premium. Produkty do pielęgnacji skóry mają dominujący udział w sprzedaży kosmetyków i artykułów toaletowych, przy czym są to głównie produkty do pielęgnacji skóry twarzy, ciała oraz rąk.

 

Podczas Cosmobeaute Asia prezentowane będą: kosmetyki dla ciała i włosów, dermokosmetyki, oferta dla fryzjerstwa i wizażu, a także wyposażenie salonów i sprzęt profesjonalny. Odbywają się także pokazy fryzjerskie, wizażu i mody.

 

Polskie firmy i polscy fryzjerzy i wizażyści brali udział w poprzednich edycjach tej imprezy.

 

Więcej informacji w broszurze zamieszczonej w załączniku.

branże: Wzornictwo i projektowanie mody, Farmacja i biotechnologia, Biotechnologia, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Doradztwo/consulting/edukacja, Kosmetyki, Przemysł farmaceutyczny, Sektor kreatywny, Zdrowie i medycyna, Media i reklama

Targi
Malezja - Kuala Lumpur
2017-07-17 - 2017-07-20
Dodał: Patrycja Operacz
Pliki do pobrania

CosmobeauteAsia2017

Poprzednie edycje