Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAPHM PL

APHM 2017


Rodzaj wydarzenia
Wystawa

Witryna wydarzenia

APHM International Healthcare Conference and Exhibition 2017 jest konferencją i wystawą organizowaną przez Malezyjskie Stowarzyszenie Prywatnych Szpitali i Klinik, dedykowaną wyłącznie ofercie dla szpitali: wyposażeniu, urządzeniom oraz usługom.

 

Konferencja poświęcona jest rozwiązaniom innowacyjnym, dobrym praktykom oraz prezentacjom produktowym. W tym roku także poruszane będą kwestie usług pielegniarskich (tak, na marginesie, malezyjskie pielęgniarki są kształtcone również w Polsce!), prawa w medycynie, ubezpieczeniom oraz szkoleniom medycznym.

 

APHM to także dobra okazja do prezentacji pełnych ofert usługowych w zakresie zbioru i przetwarzania danych, usług medycznych za pośrednictwem internetu, badań diagnostycznych i współpracy międzynarodowej (m.in. w zakresie turystyki medycznej).

 

Wydarzenie to jest niepowtarzalną okazją do bezpośrednich spotkań i nawiązania kontaktów z decydentami od zakupów i wyposażenia szpitali prywatnych, których nie obowiązują malezyjskie, rządowe przepisy przetargowe.

 

W Malezji jest obecnie ok. 200 szpitali prywatnych. Malezja oferuje bardzo wysoki poziom opieki medycznej i jest zaliczana do światowych, najważniejszych oferentów usług medycznych (turystyka medyczna - piąte miejsce na świecie).

branże: Meble, Biotechnologia, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Pozostały sprzęt elektryczny, Elektronika użytkowa, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna, IT/ICT

Wystawa
Malezja - Kuala Lumpur
2017-07-25 - 2017-07-27
Dodał: Patrycja Operacz
Poprzednie edycje