Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportumihas2017-slide PL

MIHAS 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Informacje o dofinansowaniu
Przed decyzją o udziale w wystawie lub o wizycie podczas MIHAS w Malezji, sugerowany jest kontakt z najbliższym biurem MATRADE lub Ambasady Malezji, które mogą oferować pewne formy wsparcia finansowego lub organizacji pobytu.

MIHAS, czyli Malaysia International Halal Showcase, są nawiększymi na świecie targami wyrobów spożywczych i kosmetycznych dla muzułmanów. 

 

Malezja obecnie jest centrum certyfikacji muzułmańskiej halal, a także ośrodkiem światowym muzułmańskich usług finansowych.

 

Należy pamiętać, że Malezja jest de facto krajem muzułmańskim (66% społeczeństwa), a wymogi dopuszczenie żywności na ten rynek obejmują także obowiązkową certyfikację halal dla mięsa, mleka, jaj, serów, masła itd. 

 

Targi MIHAS dają możliwość bezpośredniego spotkania z importerami i dystrybutorami działającymi wyłącznie wśród społeczności muzułmańskiej.

 

Podczas targów prezentowana jest żywność, napoje, kosmetyki i farmaceutyki certyfikowane jako halal. To także możliwość nawiązania kontaktów z organizacjami certyfikującymi w wielu krajach.

 

Polskie firmy uczestniczyły w poprzednich edycjach tej imprezy. Obecne są także liczne firmy europejskie.

 

Warunkiem udziału, jako wystawcy, jest posiadanie certyfikacji muzułmańskiej dla prezentowanej produkcji.

branże: Mięso, Ryby, Warzywa i owoce, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Przetwórstwo spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Kosmetyki, Zdrowie i medycyna

Targi
Malezja - Kuala Lumpur
2017-04-05 - 2017-04-08
Dodał: Karina Katzer
Poprzednie edycje