Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuHANNOVER MESSE 2017a PL

Polskie Stoisko Narodowe na targach Hannover Messe 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
Polskie stoisko narodowe

Z okazji udziału Polski w charakterze Kraju Partnerskiego w międzynarodowych targach przemysłowych Hannover Messe, które odbędą się w dniach 24-28 kwietnia 2017 r. w Republice Federalnej Niemiec, chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w tym wydarzeniu i skorzystania z następujących form promocji na Polskim Stoisku Narodowym:

 • Udział w międzynarodowych giełdach kooperacyjnych (spotkaniach b2b) dla branży przemysłowej, które odbędą się na targach Hannover Messe 2017 w Hanowerze w dniach 24-28 kwietnia 2017 r.
  • Giełda kooperacyjna EEN - 24-28 kwietnia 2017 r.
  • Giełda kooperacyjna „Technology Cooperation Days” - 25-27 kwietnia 2017 r.
   Szczegółowe informacje, w tym charakterystyka wydarzeń, instrukcja rejestracji, koszty i terminy znajdują się na stronie www.een.org.pl.
 • Wpis do katalogu polskich firm uczestniczących w targach.
 • Prezentacja materiałów informacyjno-promocyjnych firmy (ulotki, foldery, itp.) na stoisku narodowym, a także materiałów audio-wizualnych na umieszczonych na stoisku ekranach (filmy promocyjne, prezentacje, itp.).

 

Ponadto wybrane firmy, które dokonają zgłoszenia, uzyskają dodatkowo:

 • Bezpłatne wejściówki na targi Hannover Messe 2017 (elektroniczne jednorazowe bilety wstępu na targi dla zwiedzających) dla przedstawiciela firmy.
 • Możliwość udziału w Polish Night w dniu 26.04.2017 (18:00-21:00) na Stoisku Narodowym z okazji udziału Polski w charakterze Kraju Partnerskiego w targach Hannover Messe 2017, wydarzeniu typu koktajl będącym doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych w niezobowiązującej atmosferze, w którym udział biorą zarówno wystawcy jak i zwiedzający.

 

Przedsiębiorstwa zainteresowane skorzystaniem z wyżej wymienionych form promocji, jak również chcące uzyskać dodatkowe informacje, proszone są o bezpośredni kontakt z:

P. Wojciech Chatys

Departament Promocji Gospodarczej PARP

e-mail: wojciech_chatys@parp.gov.pl

branże: Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Produkcja pozostałych maszyn, Narzędzia mechaniczne, Autobusy, Pojazdy szynowe, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Samochody osobowe, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Maszyny i urządzenia, IT/ICT

Targi
Niemcy - Hannover
2017-04-24 - 2017-04-28
Dodał: Anna Woińska
Poprzednie edycje