Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSeminarium informacyjne w Kijowie2 PL

Seminarium informacyjne "Kontrole i windykacje"


Rodzaj wydarzenia
Seminarium

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie zapraszają do udziału w seminarium informacyjnym z udziałem ekspertów kancelarii prawniczej „PLP Law Group”. W ramach seminarium zostaną omówione kwestie skutecznego postępowania w zakresie windykacji należności oraz ostatnie zmiany w prawie podatkowym i prawie pracy, ze szczególnym uwzględnieniem nowości w zakresie przeprowadzania kontroli podmiotów gospodarczych przez inspekcje państwowe.

 

Seminarium odbędzie się w dniu 27 lutego 2017 r. (poniedziałek) w godz. 10:00-13:00 w sali konferencyjnej firmy „Plastics-Ukraina” (Kijów, ul. Meżygirska 82A; mapka dojazdu pod wskazanym linkiem).

 

9:30-10:00

Rejestracja uczestników seminarium

10:00-10:10

Powitanie i słowo wstępne organizatorów spotkania

10:10-12:30

Skuteczne działania w zakresie windykacji należności – Iwan Legajda, Partner Zarządzający PLP Law Group

 

Tryb i zasady przeprowadzania kontroli przez inspekcje państwowe w 2017 roku – Oleg Nowinskyj, Prawnik wiodący PLP Law Group, Praktyka w zakresie prawa handlowego

 

Kontrole z zakresu przestrzegania prawa pracy - zmiany w 2017 roku – Marina Koberidze, Prawnik PLP Law Group, Praktyka w zakresie prawa pracy

12:30-13:00

Pytania i odpowiedzi

 

Udział w seminarium dla zainteresowanych polskich firm i\lub członków MSPPU jest bezpłatny, przy czym warunkiem uczestnictwa w seminarium jest dokonanie wcześniejszej rejestracji (do 24 lutego br., godz. 12.00) za pośrednictwem formularza elektronicznego lub potwierdzenia udziału na adres kiev@trade.gov.pl.

branże: Pozostałe branże

Seminarium
Ukraina - Kijów
2017-02-27
Dodał: Anna Woińska