Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuROTRA 2017 PL

ROTRA 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

IX Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego ROTRA, które odbędą się od 9 do 11 maja 2017 roku w Targach Kielce organizowane są z myślą o rosnącym rynku producentów pojazdów użytkowych oraz potrzebach ich klientów.

 

Podczas wydarzenia, wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze samochody ciężarowe i dostawcze, naczepy, przyczepy, lawety, ciągniki siodłowe, kombi, vany, pojazdy specjalne oraz ich niezbędne wyposażenie. W ofercie firm znajdą się również usługi serwisowe oraz doradztwo techniczne, a także projektowanie i spedycja. Uzupełnieniem oferty będą ubezpieczenia i wydawnictwa branżowe.

 

Jednocześnie z targami odbywają się wystawy związane z budownictwem drogowym – AUTOSTRADA-POLSKA, infrastrukturą – TRAFFIC-EXPO-TIL czy technikami parkingowymi – EUROPARKING.

 

Dyrektor projektu:

Bogusława Grzechowska

+48 41 365 12 10

+48 600 895 706

grzechowska.boguslawa@targikielce.pl

branże: Pozostałe pojazdy samochodowe, Części i akcesoria samochodowe, Pozostały sprzęt transportowy, Transport i logistyka

Targi
Polska - Kielce
2017-05-09 - 2017-05-11
Dodał: Patrycja Operacz