Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMASZBUD 2017 PL

MASZBUD 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Najnowocześniejszy sprzęt, pokazy dynamiczne, a przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera - tak w skrócie zapowiedzieć można XVIII Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD, które od 9 do 11 maja 2017 roku odbędą się w Targach Kielce.

 

Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć maszyny i urządzenia do robót ziemnych, do produkcji i transportu betonu oraz do prac wykończeniowych. Na stoiskach prezentowane będą również żurawie i urządzenia do transportu pionowego, specjalistyczne pojazdy budowlane, a także części i komponenty do maszyn budowlanych.

 

W czasie targów zaplanowano wiele wydarzeń towarzyszących. Jak co roku odbędą się merytoryczne konferencje, seminaria i debaty, organizowane dzięki wsparciu partnerów – najważniejszych branżowych firm i instytucji. W programie wydarzenia jest również konkurs dla operatorów maszyn budowlanych BIG BAU MASTERS.

 

Dyrektor projektu:

Bogusława Grzechowska

+48 41 365 12 10

+48 600 895 706

grzechowska.boguslawa@targikielce.pl