Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportutargi kielce autostrada PL

AUTOSTRADA-POLSKA 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

XXIII Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, które odbędą się od 9 do 11 maja 2017 roku w Targach Kielce to wydarzenie na które czeka cała branża. Najważniejsze impreza tego sektora w Europie Środkowo – Wschodniej co roku skupia ponad 400 firm z całego świata i przyciąga 14 tysięcy zwiedzających.

 

W tym roku, w ramach wydarzenia zaplanowano pięć wystaw, które kompleksowo ujmą rozwiązania dla budownictwa infrastrukturalnego. W czasie wystaw pokazywane będą między innymi innowacyjne rozwiązania oraz nowoczesny sprzęt, który prezentowany będzie na specjalnym terenie do pokazów dynamicznych.

 

Tradycyjnie, podczas targów organizowanych będzie wiele spotkań merytorycznych – seminariów, debat i konferencji, których tematyka poruszać będzie kluczowe dla branżowców zagadnienia. W przededniu targów zorganizowany będzie również specjalny dzień dla przedstawicieli mediów – tzw. Press Day. Udział w wydarzeniu zapowiedziały już największe branżowe autorytety.

 

Dyrektor projektu:

Bogusława Grzechowska

+48 41 365 12 10

+48 600 895 706

grzechowska.boguslawa@targikielce.pl

branże: Pozostałe pojazdy samochodowe, Budownictwo, Maszyny i urządzenia

Targi
Polska - Kielce
2017-05-09 - 2017-05-11
Dodał: Patrycja Operacz