Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportulogoitm-02 002 PL

ITM 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Największe targi przemysłowe w Polsce ITM: Innowacje, Technologie, Maszyny odbędą się w dniach 6-9 czerwca 2017 r. w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Ubiegłoroczna edycja zlokalizowana na 23 tysiącach metrów kwadratowych, zgromadziła 971 wystawców z 27 krajów oraz 17 500 zwiedzających.

 

Zlokalizowane w komunikacyjnym sercu Europy międzynarodowe targi ITM Polska skupiają się na kilku równoległych i przenikających się wydarzeniach dotyczących branż związanych z przemysłem maszynowym i przetwórstwem metali. Jest to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce i jedno z najważniejszych w Europie. Targi ITM umożliwiają prezentację pełnej oferty, zarówno w zakresie nowości technicznych, jak i nowoczesnej myśli inżynieryjnej. Do zwiedzania ekspozycji zapraszani są profesjonaliści z branży, głównie kadra zarządzająca i osoby odpowiedzialne za podejmowanie decyzji zakupowych. Targom towarzyszą prestiżowe konferencje, warsztaty i pokazy na żywo.

 

Zakres branżowy targów ITM Polska: Machtool (obrabiarki i narzędzia), Surfex (obróbka powierzchni), Hape (hydraulika, pneumatyka, napędy), Metalforum (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), Weldnig (spawalnictwo), Nauka dla gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych) BHP salon bezpieczeństwa pracy w przemyśle.

 

Tegorocznym targom towarzyszą również Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting prowadzące spotkania matchmakingowe: Subcontracting ITM Meetings oraz targi druku i skanu: 3D Solutions.

 

 

Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie

e-mail: itm@itm.pl; malgorzata.olbrychowska@mtp.pl

 

Osoba kontaktowa:

Małgorzata Olbrychowska

tel.: +48 61 869 29 82/ tel. +48 61 869 25 34

www.itm-polska.pl

branże: Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Produkcja pozostałych maszyn, Narzędzia mechaniczne, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Maszyny dla przemysłu papierniczego, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Maszyny dla metalurgii, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Produkcja i przetwórstwo metali, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa

Targi
Polska - Poznań
2017-06-06 - 2017-06-09
Dodał: Patrycja Operacz
Pliki do pobrania

itmraportpl 4