Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportunigeria buildexpo PL

Nigeria Build Expo 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Build EXPO 2017 Lagos - międzynarodowe targi przeznaczone dla przedsiębiorstw z sektora budowniczego i architektury, odbywające się w dniach 2-4 listopada 2017 r. w Lagos, w Nigerii.

 

Do potencjalnych wystawców zaliczyć można m.in. producentów wyposażenia wnętrz, drzwi, okien, a także materiałów budowlanych. Nigeria jest obecnie największą gospodarką na kontynencie afrykańskim i wykazuje się relatywnie wysokimi wskaźnikami wzrostu w skali rocznej. Kraj zamieszkiwany jest przez ponad 180 milionów ludzi, co czyni również z niego największy rynek w Afryce.

 

W wyniku tego, kraj jest jednym z największych odbiorców Bezpośrednich Inwestycji Zagranicznych w Afryce. Dodatkowo, duży rynek i rozwijająca się gospodarka, dynamizują i wymuszają rozwój infrastruktury, co w konsekwencji wpływa na rozwój sektora budowlanego.

 

Wstępne szacunki wskazują również, że zapotrzebowanie na mieszkania wymusza budowę blisko 700 tys. nowych mieszkań w kraju każdego roku. Powoduje to, że sektor budowlany i wyposażenia wnętrz jest obecnie najatrakcyjniejszym segmentem gospodarki w Nigerii.

 

Targi Build Expo:

  • przeznaczone dla sektora B2B,
  • międzynarodowy charakter,
  • 3200 odwiedzających i klientów biznesowych w 2016 roku,
  • możliwość skorzystania z bezpłatnych usług "match-making" i organizacji spotkań biznesowych,
  • spotkania z przedstawicielami miejscowej administracji

 

Więcej informacji:

e-mail: biuro@pmexpo.com.pl

tel.: +48 786 288 537

branże: Drzwi i okna, Wyposażenie wnętrz, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Budownictwo i architektura, Budownictwo

Targi
Nigeria - Lagos
2017-11-02 - 2017-11-04
Dodał: Małgorzata Kędzierska