Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportubh expo PL

Nigeria Bh Expo 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Bh EXPO 2017 - targi o charakterze międzynarodowym, przeznaczone dla firm z sektora produktów kosmetycznych, artykułów higienicznych, środków czystości i produktów higieny osobistej, odbywające się w dniach 13-15 lipca 2017 r. w Lagos, Nigeria.

 

Nigeria jest obecnie największą gospodarką na kontynencie afrykańskim i wykazuje się relatywnie wysokimi wskaźnikami wzrostu w skali rocznej. Kraj zamieszkiwany jest przez ponad 180 milionów ludzi, co czyni również z niego największy rynek w Afryce.

 

Czynniki te w połączeniu z ciągle rozwijającą się klasą średnią skutkują wysoką wartością rynku kosmetyków w Nigerii (620 milionów dolarów), która stale się zwiększa. W efekcie Nigeria jawi się jako atrakcyjny kierunek ekspansji polskich przedsiębiorstw, a niski poziom penetracji rynku dodatkowo zwiększa szanse odniesienia sukcesu.

 

Targi Bh Expo 2017, jako jedne z największych forów wymiany doświadczeń w branży kosmetycznej w Nigerii jawią się więc, jako możliwość uzyskania wartościowych kontaktów i potencjalnych kontrahentów.

 

Charakterystyka:

  • międzynarodowy charakter (przedstawiciele 12 państw)
  • targi dedykowane dla sektora B2B
  • możliwość skorzystania z darmowych usług "match makingu" i organizacji spotkań biznesowych
  • kontakt z przedstawicielami lokalnej administracji

 

Więcej informacji:

tel.: +48 786 288 537

e-mail: biuro@pmexpo.com.pl

branże: Zdrowie i medycyna, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Kosmetyki

Targi
Nigeria - Lagos
2017-07-13 - 2017-07-15
Dodał: Małgorzata Kędzierska