Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuinnoform bANER PL

INNOFORM 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
kujawsko-pomorskie

 

W dniach 25-27 kwietnia 2017 r. w Bydgoskim Centrum Targowo - Wystawienniczym odbędą się Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM.

 

W dziedzinie wytwarzania narzędzi i przetwórstwa tworzyw polimerowych w Polsce i Europie od lat przoduje region kujawsko-pomorski. Nie bez powodu nazywany jest polską doliną narzędziową - działa tu kilkaset przedsiębiorstw zajmujących się produkcją narzędzi do przetwórstwa oraz samym przetwórstwem. Targi kooperacyjne INNOFORM będą znakomitą platformą biznesową oraz miejscem bezpośredniej wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy producentami, dystrybutorami i naukowcami a profesjonalistami wykorzystującymi zaawansowane technologie w swoich zakładach.

 

Organizatorami targów są Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie Sp. z o.o.

 

​Dlaczego w Bydgoszczy?

Tu krzyżują się szlaki drogowe, wodne i kolejowe. Przez Bydgoszcz przebiegają drogi kolejowe nr 5, 10, 25 i 80. Zaledwie trzy kilometry od centrum miasta znajduje się Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego. Zbiegają się tutaj również szlaki kolejowe łączące Śląsk i Kraków z Gdynią, Wrocław z Gdynią oraz Warszawę ze Szczecinem. W Bydgoszczy, liczącej 360 tysięcy mieszkańców, znajduje się Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze - wielofunkcyjna hala z zapleczem konferencyjnym o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 16 499 m2, w tym główna hala targowo-wystawiennicza o powierzchni 11 000 m2.

 

Dla kogo targi?

Oferta skierowana jest do wszystkich gałęzi przemysłu, w tym: metalowego, maszynowego, elektronicznego i elektrotechnicznego, motoryzacyjnego, kolejowego, lotniczego, AGD, spożywczego, medycznego, chemicznego, farmaceutycznego oraz opakowaniowego.

Do odwiedzenia targów organizatorzy zapraszają właścicieli, kadrę zarządzającą i techniczną zakładów wykorzystujących technologie obróbki narzędziowej i przetwórstwa tworzyw sztucznych w swoich zakładach produkcyjnych.

 

Co w ramach targów?

Targom towarzyszyć będzie bogaty program warsztatów, seminariów, szkoleń oraz pokazów firm. W specjalnie przygotowanej przestrzeni targowej – Strefie Wiedzy – zwiedzający będą mogli zapoznać się praktycznymi pokazami najnowszych branżowych osiągnięć.​

 

​Pełen zakres tematyczny Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM, szczegółowa oferta (zarówno dla wystawców jak i zwiedzających) oraz dane kontaktowe organizatorów dostępne są na stronie wydarzenia.

branże: Produkcja metali żelaznych, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Maszyny i urządzenia, IT/ICT, Produkcja i przetwórstwo metali, Maszyny dla metalurgii, Pozostały sprzęt elektryczny, Narzędzia mechaniczne, Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Aparatura pomiarowa i zegarki

Targi
Polska - Bydgoszcz
2017-04-25 - 2017-04-27
Dodał: Patrycja Operacz