Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWorld of Metal 2017 PL

World of Metal 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Nowym Delhi informuje, iż w dniach 8-10 września 2017 r. w centrum wystawienniczym Bombay Exhibition Centre w Mumbaju odbędzie się druga edycja targów World of Metal 2017.

 

Targi World of Metal to połączona inicjatywa indyjskiej platformy think-tank World Metal Forum www.worldmetalforum.org oraz instytucji zajmującej się organizacją targów i konferencji International Trade & Exhibitions India Pvt. Ltd (ITEI) www.itei.in.

 

Wystawa odbywa się co dwa lata i jest poświęcona szerokiej gamie produktów i usług związanych z przemysłem metalowym. Tegoroczna edycja jest drugą w historii targów i jest pewną alternatywą dla odbywających się również w cyklu dwuletnim targów MMMM (Minerale, Metals, Metallurgy and Materials industry).

 

W poprzedniej edycji targów wzięło udział 354 wystawców przemysłu metalurgicznego z 11 krajów, a liczba odwiedzających z branży metalowej przekroczyła 7 tys. osób.

 

Udział w targach będzie dobrą okazją do zaprezentowania swojej oferty eksportowej oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Organizatorzy oferują m.in. organizację spotkań z potencjalnymi kontrahentami.

 

W przypadku zainteresowania udziałem w targach prosimy o kontakt z organizatorem wydarzenia.

 

Więcej informacji na temat targów można znaleźć pod adresem: www.wom-expo.com/en-GB

branże: Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Maszyny dla metalurgii, Produkcja i przetwórstwo metali, Produkcja metali nieżelaznych, Produkcja metali żelaznych

Targi
Indie - Goregaon (East), Mumbai
2017-09-08 - 2017-09-10
Dodał: Anna Woińska