Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuexpo gas nowe PL

EXPO-GAS 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

 

Jak podkreślają wystawcy oraz goście, Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS to wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych. Hale Targów Kielce, od 26 do 27 kwietnia 2017 roku, już po raz dziewiąty wypełnią się: sieciami, urządzeniami i odbiornikami gazowymi, nie zabraknie aparatury kontrolno-pomiarowej stosowanej w gazownictwie, na stoiskach będzie można spotkać także urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu i nie tylko.

 

W 2007 roku wystawę EXPO-GAS stanowiło zaledwie 70 wystawców, ekspozycję odwiedziło 1382 gości. W 2015 roku EXPO-GAS to już 114 firm z Polski, Czech, Francji, Chin, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Białorusi i Ukrainy, które zaprezentowały najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne na powierzchni ponad 2.500 metrów kwadratowych oraz niemal 3.500 profesjonalnych zwiedzających. Widoczny i dynamiczny rozwój, który targi zanotowały do tej pory świadczy nie tylko o potrzebie organizowania tego typu spotkań, ale także o umacniającej się pozycji branży. O sile targów EXPO-GAS mówią również wyniki ankiet przeprowadzanych wśród zwiedzających. Aż 99% ankietowych pozytywnie oceniła stopień w jakim targi spełniły ich oczekiwania. Natomiast dzięki udziałowi w wystawie aż 60% zwiedzających nawiązała nowe, cenne kontakty biznesowe. Aby oferta targów EXPO-GAS była jeszcze pełniejsza i lepiej dostosowana do potrzeb specjalistycznej grupy odbiorców z branży, w nadchodzącej edycji zadebiutuje Salon Gazowych Urządzeń Grzewczych – Montaż, Serwis organizowany przez Targi Kielce oraz Izbę Gospodarczą Gazownictwa. Partnerem jest Polska Korporacja Techniki Sanitarnej Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji z Warszawy przy wsparciu Stowarzyszenia Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych.

 

Zakres branżowy Salonu obejmuje: kotły CO, gazowe podgrzewacze ciepłej wody użytkowej, gazowe pompy ciepła, promienniki, ogrzewacze powietrza, palniki, systemy kominowe, armaturę i osprzęt do gazowych instalacji grzewczych, pompy do instalacji grzewczych, aparatura kontrolno-pomiarowa i dozorowa w gazowej technice grzewczej oraz urządzenia i systemy sterujące gazowymi źródłami ciepła.

 

Zapraszamy do Targów Kielce od 26 do 27 kwietnia 2017 roku!

 

Dyrektor projektu

Anna Prędota

+48 41 365 12 31

+48 606 447 412

predota.anna@targikielce.pl