Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuEPRE 2017 PL

EPRE 2017


Rodzaj wydarzenia
Wystawa

EPRE 2017 - Electric, Power & Renewable Energy Exhibition jest ustabilizowaną wystawą, która łączy kwestie sektora energetycznego i oświetlenia regionu ASEAN.

 

Do niedawna, poszczególne elementy wystawy, związane z sektorem energii były obecne w trakcie różnych imprez wystawienniczych, jednak rosnące zainteresowanie branży spowodowały organizację EPRE w latach poprzednich. Wystawa objęła także dotychczasowe targi oświetlenia Elenex ASEAN.

 

Prezentowane będą rozwiązania i usługi dla szeroko pojętego sektora energii, przesyłu energii elektrycznej i OZE.

 

Sektor energii jest potencjalnie interesujący dla polskich firm z branży, że względu na zróżnicowanie energetyczne krajów ASEAN i poszukiwanie sprawdzonych rozwiązań. Tegoroczna impreza obejmie również oświetlenie LED i energetykę solarną, a także hydroenergetykę - jako specjalistyczne podwystawy.

 

W edycji 2015 r. w imprezie uczestniczyły firmy z 35 krajów światach. Zorganizowano 5 pawilonów narodowych.

 

Więcej informacji w materiałach poniżej - do pobrania.

branże: Narzędzia mechaniczne, Oświetlenie, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Pozostały sprzęt elektryczny, Węgiel kamienny i brunatny, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, IT/ICT, Budownictwo i architektura, Maszyny i urządzenia

Wystawa
Malezja - Kuala Lumpur
2017-03-15 - 2017-03-17
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Pliki do pobrania

EPR-2017-Brochure