Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuzz3 PL

Międzynarodowe targi rolno-spożywcze Ziemia Żywicielka 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Polski akcent
WPHI uczestniczy

W dniach od 24 do 29 sierpnia 2017 r. przebiegać będą w Czeskich Budziejowicach 44. międzynarodowe targi rolno-spożywcze Ziemia Żywicielka, na których co roku prezentowane są najnowsze osiągnięcia oraz oferta firm z tej branży. Stoisko informacyjno-promocyjne na targach organizuje Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pradze.

 

Ziemia Żywicielka to jedyne w 2017 r. wydarzenie tego typu, które obejmuje cały sektor rolno-spożywczy, w tym produkcje roślinną i zwierzęcą, pasze, maszyny rolnicze, produkcję spożywczą, gospodarkę leśną i wodną, usługi dla rolnictwa oraz agroturystyke.

 

W 2016 r. swoją ofertę prezentowało 381 wystawców z 34 państw (wystawcy zagraniczni stanowili 4% ogółu). Targi corocznie odwiedza ponad 100 tys. osób.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Handel, Transport i logistyka, Zboża, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Ryby, Warzywa i owoce, Oleje i tłuszcze spożywcze, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Wyroby z warzyw i owoców, Przetwórstwo spożywcze, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Maszyny i urządzenia, Organizacja targów i wydarzeń

Targi
Czechy - Czeskie Budziejowice
2017-08-24 - 2017-08-29
Dodał: Patrycja Operacz