Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuannaba build PL

ANNABA BUILD 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Uprzejmie informujemy, że w dniach 26-30 marca 2017 r. odbędą się w Annabie (wschodnia część Algierii) Międzynarodowe targi budownictwa, nieruchomości, zagospodarowania przestrzeni miejskiej i robót publicznych - ANNABA BUILD 2017.

 

Organizatorem wydarzenia jest firma International Exhibition Company JR Partners.

 

Dlaczego zachęcamy do wzięcia udziału w targach?

Ponieważ w naszej ocenie najlepszym sposobem na rozeznanie potencjału rynku, obowiązujących zwyczajów handlowych, nawiązania pierwszych kontaktów w danym sektorze jest udział w imprezie branżowej, która zapewnia szeroki dostęp do firm algierskich.

 

Targi umożliwiają prezentację i promocję produktów i usług. Są platformą komunikacji specjalistów danego sektora, oferują udział w programie konferencji prowadzonych przez ekspertów; pozwalają poszerzyć wiedzę o rynku algierskim, zaprezentować swoją ofertę i innowacyjne rozwiązania technologiczne, ułatwiają poznanie przyszłego partnera w Algierii i na innych światowych rynkach; są szansą na znalezienie nowego/ych rynków zbytu dla produktów, technologii, usług; są źródłem informacji o konkurencji.

 

Specyfiką rynku algierskiego jest preferencja algierskich klientów do wyboru firm z którymi nawiązali bezpośredni kontakt i budowanie na tej podstawie więzi obopólnego zaufania. Zdajemy sobie sprawę, że w dobie wszechpotężnej sieci elektronicznego przepływu danych takie podejście może wydać się archaiczne, nie mniej taka jest cecha tego rynku.

 

Udział w targach byłby bardzo dobrą okazją do zorientowania się w specyfice rynku algierskiego, rozeznania jego potencjału, przeprowadzenia rozmów z ewentualnymi klientami i ustalenia strategii przyszłych działań. W tym kontekście zachęcamy do rozważenia uczestnictwa w targach na własnym stoisku lub (bez dodatkowych kosztów) na stoisku WPHI.

 

Oczywiście służymy Państwu wszelką pomocą przy organizacji przyjazdu (uzyskanie wizy, rezerwacja hotelu …) i podczas pobytu: kwestie logistyczne, w tym umówienie spotkań z wyselekcjonowanymi firmami, pomoc językowa … itp.

 

Szczegóły dotyczące uczestnictwa w targach ANNABA BUILD 2017 znajdują się w załączonych dokumentach.

 

Kontakt do organizatora:

International Exhibition Company JR Partners

djamelrida@jr-partners.com

contact.zoubir@gmail.com

 

Osoba odpowiedzialna w WPHI:

Jarosław Jaroszewicz

jaroslaw.jaroszewicz@trade.gov.pl

branże: Architektura, Budownictwo

Targi
Algieria - Annaba
2017-03-26 - 2017-03-30
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Pliki do pobrania

annaba build