Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKIFF 2017 PL

Międzynarodowe Forum Meblowe KIFF 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Międzynarodowe Forum Meblowe „KIFF, które odbędzie się w Kijowie w dniach 15-18 marca 2017 roku, to międzynarodowe targi firm branży meblarskiej, oświetlenia, wyposażenia i dekorowania wnętrz.

 

Organizowane corocznie od 1996 r. KIFF należą do największych targów branży meblarskiej na Ukrainie. W br. Forum odbędzie się na terenie centrum wystawienniczego „KyivExpoPlaza”.

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie będzie miał podczas tych targów własne stoisko informacyjno-promocyjne, na którym nieodpłatnie eksponujemy materiały promocyjne polskich firm z branży, zainteresowanych rynkiem ukraińskim.

 

Zachęcamy Państwa do rozmieszczenia własnych katalogów i materiałów informacyjnych na naszym stoisku. W tym celu prosimy o przesłanie Państwa materiałów promocyjnych na adres: Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie, ul. Volodymyrska 45, 01901 Kyiv, Ukraine. Doradzamy też, w celu uniknięcia długich procedur celnych na granicy, żeby przesyłka ważyła nie więcej niż 10 kg a jej wartość nie przekraczała 150 euro.

 

Zapraszamy również do osobistego uczestnictwa przedstawiciela Państwa firmy na naszym stoisku promocyjnym podczas targów. Udział przedstawiciela firmy jest bezpłatny, ponadto daje możliwość osobistego kontaktu i rozmów z potencjalnymi kontrahentami.

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z p. Arturem Tarasewiczem, I Sekretarzem Ambasady (tel. + 380 44 279 18 31, email: artur.tarasewicz@trade.gov.pl).

branże: Oświetlenie, Dywany i dekoracje, Produkcja mebli, Wyposażenie wnętrz, Meble

Targi
Ukraina - Kijów
2017-03-15 - 2017-03-18
Dodał: Anna Woińska
Poprzednie edycje