Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuIFEX Philippines 2017 PL

IFEX Philippines 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Informacje o dofinansowaniu
Możliwość dofinansowania ze środków Komisji Europejskiej, przy uczestnictwie w imprezie w pawilonie UE, organizowanym przez EU-Philippines Business Network.

Polski akcent
WPHI uczestniczy

IFEX Philippines 2017 są najważniejszymi i największymi targami spożywczymi na Filipinach.

 

Prezentowana jest tam żywność gotowa, napoje, składniki spożywcze, technologie przetwórstwa żywności, a także technologie żywienia, w tym bogata oferta dla sektora HoReCa. Należy pamiętać, że Filipiny, to rynek 100 milionów mieszkańców.

 

WPHI planuje wstępnie organizację polskiego stoiska, jednak będzie to uzależnione od zainteresowania polskich przedsiębiorców. Na Filipinach niezbędna jest fizyczna obecność na targach.

 

Zapraszamy zainteresowanie firmy do kontaktu z nami!

 

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość dofinansowania uczestnictwa firm europejskich w targach oraz specjalistycznego doboru potencjalnych rozmówców przy samodzielnym udziale w imprezie w pawilonie organizowanym przez EU-Philippines Business Network (EPBN), zarządzanym przez Europejską Izbę Gospodarczą na Filipinach - ECCP.

 

Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z EPBN: http://www.epbn.ph/

 

Szczegóły w załączonej poniżej informacji.

branże: Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Ryby, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Przetwórstwo spożywcze

Targi
Filipiny - Manila
2017-05-19 - 2017-05-21
Dodał: Anna Woińska