Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuFOOD HOTEL MALAYSIA 2017 PL

FOOD & HOTEL MALAYSIA 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Food & Hotel Malaysia 2017 - jest to największa wystawa spożywcza w Malezji, ale z ukierunkowaniem na sektor HoReCa, odbywająca się co dwa lata.

 

Organizatorem wystawy Food & Hotels Malaysia jest firma Malaysian Exhibition Services Sdn. Bhd., będąca członkiem stowarzyszenia ALL WORLD Exhibitions.

 

W 2015 wystawa odbywała się w formule imprez targowych branży spożywczej: A WORLD OF EXCELLENCE. W wystawie uczestniczyło 1.200 wystawców z 51 krajów (m.in. Arabia Saudyjska, Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Brunei, Bułgaria, Chile, Chiny, Czechy, Dania, Egipt, Ekwador, Finlandia, Filipiny, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Hongkong, Indie, Indonezja, Japonia, Kanada, Katar, Korea Płd., Malezja, Mauritius, Meksyk, Monako, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Oman, Paragwaj, Polska, Portugalia, RPA, Singapur, Sri Lanka, Szwecja, Szwajcaria, Tajlandia, Tajwan, Turcja, USA, Wietnam, Wlk. Brytania, Włochy, ZEA). Pawilony narodowe (8) były zorganizowane przez wystawców z Chin, Japonii, Korei, RPA, Singapuru, Tajwanu, Turcji i USA.

 

WPHI planuje organizację stoiska informacyjno-promocyjnego podczas tej wystawy. Uczestniczyliśmy - z sukcesem - w wystawie w 2015 r., wspólnie z polskimi firmami.

 

Zapraszamy polskich przedsiębiorców do udziału na naszym stoisku - prosimy o wyprzedzającą informację, co do zainteresowania.

 

Więcej informacji w materiałach poniżej - do pobrania.

branże: Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Przetwórstwo spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Napoje alkoholowe

Targi
Malezja - Kuala Lumpur
2017-09-26 - 2017-09-29
Dodał: Anna Woińska