Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportud7b722318a96a29e50159b8d111d98d7a1078fa5 PL

WORLDBEX 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Informacje o dofinansowaniu
Dofinansowanie dla firm uczestniczących samodzielnie w ramach misji organizowanej przez EU-Philippines Business Network

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Targi WORLDBEX są największą imprezą wystawienniczą na Filipinach (i jedną z największych w regionie) poświęconą sektorowi budownictwa i wyposażenia wnętrz. Stanowią bardzo dobrą platformę spotkań importerów, dystrybutorów, deweloperów, projektantów, organizacji zawodowych z branży i klientów.

 

Podczas targów prezentowane są:

  • materiały budowlane,
  • stolarka otworowa,
  • oświetlenie,
  • materiały wykończeniowe,
  • materiały wyposażenia wnętrz,
  • narzędzia i maszyny,
  • gotowe projekty i usługi budowlane oraz projektowe.

 

WPHI organizować będzie stoisko informacyjno-promocyjne podczas tych targów, zlokalizowane w pawilonie Unii Europejskiej, organizowanym przez EU-Philippines Business Network, zarządzanym przez Europejską Izbę Gospodarczą na Filipinach - ECCP.

 

EPBN oferuje także możliwość dofinansowania uczestnictwa firm europejskich w targach oraz specjalistycznego doboru potencjalnych rozmówców - szczegóły w załączonej poniżej informacji.

 

Ze względu na ogromną popularność targów, większość miejsc wystawienniczych jest rezerwowana i sprzedawana z ponad rocznym wyprzedzeniem.

 

W edycji targów w 2016 r. uczestniczyło 521 wystawców, reprezentujących firmy i wyroby z następujących krajów: Filipiny, USA, W. Brytania, Niemcy, Austria, Finlandia, Szwecja, Indie, Chiny, Japonia, Korea Płd. Tajwan, Francja, Singapur, Malezja, Polska, Indonezja, Dania, Włochy, Hiszpania. Pawilony narodowe zaprezentowały: Chiny, Tajwan oraz Korea Płd.

 

Rynek filipiński pozostaje potencjalnie perspektywiczny dla polskich firm z branży. Kraj ten aktualnie przeżywa największy, spośród państw członkowskich ASEAN, boom budowlany, zarówno w sferze budownictwa infrastrukturalnego, biurowo-użytkowego, jak i mieszkaniowego. Wzrost w sektorze budownictwa na Filipinach w istotny sposób wpływa na wzrost PKB Filipin, który w ostatnich kilku latach należy do najwyższych w Azji i na świecie. W 2016 r. osiągnął ponownie blisko 7,8%. Dostrzegając szanse na rynku budownictwa na Filipinach, w 2015 r. miała miejsca inwestycja polskiej grupy AiS Pietrucha - budowa fabryki grodzi poliwinylowych.

 

Zapraszamy polskich przedsiębiorców do udziału w targach! 

 

Firmy zainteresowane ekspozycją swoich towarów na stoisku WPHI, prosimy o kontakt z nami, a firmy decydujące się na skorzystanie z usług EPBN - do kontaktu z nimi: http://www.epbn.ph/
Poprzednie edycje