Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuForum Gospodarcze Polska-Łotwa 2017 PL

Forum Gospodarcze Polska-Łotwa


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Łotewska Agencja Inwestycji i Rozwoju oraz Ambasada Republiki Łotewskiej w Polsce zapraszają do udziału w Forum Gospodarczym Polska-Łotwa, które odbędzie się 26 stycznia 2017 r. w Hotelu Marriott w Warszawie.

 

Gośćmi honorowymi Forum będą: premier Republiki Łotewskiej pan Māris Kučinskis oraz wiceprezes Rady Ministrów RP, minister rozwoju i minister finansów Mateusz Morawiecki.

 

Forum, zorganizowane z okazji wizyty w Polsce premiera Republiki Łotewskiej Pana Mārisa Kučinskisa, będzie okazją do zapoznania się z możliwościami współpracy gospodarczej z Republiką Łotewską, szczególnie w zakresie sektorów IT, transportu i logistyki. Po części oficjalnej będzie możliwość przeprowadzenia bezpośrednich rozmów, zarówno z przedstawicielami administracji rządowej, jak i przedsiębiorcami łotewskimi z w/w sektorów.

 

Forum będzie prowadzone w języku angielskim, zapewniamy tłumaczenie symultaniczne.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w forum uprzejmie prosimy o dokonanie rejestracji - w nieprzekraczalnym terminie do 23.01.2017 r. - za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.