Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuE-world energy and water 2017 PL

E-world: energy & water 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

W dniach 7-9 lutego 2017 r. w Essen odbędą się targi E-world: energy & water. Jest to jedno z największych i najważniejszych w Niemczech Zachodnich wydarzeń z sektora szeroko pojętej gospodarki energetycznej. Już po raz 17. ponad 650 wystawców z różnych państw będzie prezentować innowacyjne produkty z zakresu pozyskiwania i zarządzania energią. Swoje usługi zaprezentują także dostawcy urządzeń mierniczych. Stoiska wystawiennicze są podzielone tematycznie, np. smart energy - decentralizacja energetyczna oraz odnawialne źródła. Podczas targów odbywają się również platformy dyskusyjne, m.in. w temacie efektywności energetycznej i cyfryzacji usług energetycznych.

 

Targi są skierowane do przedstawicieli samorządów, urzędów miast i zarządców energią, a także konsumentów końcowych energii. WPHI Kolonia będzie obecne podczas wydarzenia we wtorek, 7 lutego na stoisku wystawienniczym Kraju Związkowego Nadrenii Północnej-Westfalii.

branże: Usługi finansowe, Oświetlenie, Pozostały sprzęt elektryczny, Ropa naftowa i gaz ziemny, Energia i surowce odnawialne, Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT, Maszyny i urządzenia

Targi
Niemcy - Essen
2017-02-07 - 2017-02-09
Dodał: Anna Woińska