Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuFerien-Messe Wien 2017 PL

Polska oficjalnym partnerem targów turystycznych Ferien-Messe Wien 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI rekomenduje

Targi Ferien-Messe Wien, międzynarodowy event promujący turystykę, podróże oraz wypoczynek, to wiodące targi turystyczne w Austrii skierowane do szerokiej publiczności. Od 12 do 15 stycznia 2017 roku w halach A i B Targów Wiedeńskich ponad 800 wystawców z 70 krajów zaprezentuje popularne cele urlopowe, cenne wskazówki, oferty szyte na miarę oraz najnowsze wakacyjne trendy.

 

Polska jest w tym roku oficjalnym partnerem targów Ferien-Messe Wien. W wielu miejscach na Targach Wiedeńskich (przede wszystkim na stoisku 1011 w hali A oraz na stoisku 1143 w hali B) prezentowane będą polskie miasta i regiony: od Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Zabrza i Bielska-Białej, poprzez Warmię, Mazury i Śląsk, aż do regionów takich jak Małopolska, Kanał Elbląski oraz województwo świętokrzyskie. Na odwiedzających czekają konkursy oraz interesujący program, obejmujący występy muzyczne, prezentacje, filmy podróżnicze oraz wystawę.

Adres:

Messe Wien, Halle A, B, Messeplatz 1, 1020 Wiedeń

Wstęp/bilety:

www.ferien-messe.at

Partnerzy:

branże: Turystyka, sport i rekreacja, Organizacja targów i wydarzeń

Targi
Austria - Wien
2017-01-12 - 2017-01-15
Dodał: Anna Woińska
Poprzednie edycje