Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportutargi laserów nowe PL

STOM-LASER 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

 

Branża laserowa w Targach Kielce Targi Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER mocno wpisują się w charakter odnoszącej sukcesy „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce". Prezentacje najnowocześniejszych technologii wykorzystywania laserów m.in. do spawania, hartowania i deponowania to tylko niektóre z atrakcji czekających na odwiedzających. STOM-LASER to zawsze ważny punkt w kalendarzu topowych firm z branży.

 

Podczas poprzedniej edycji imprezy prezentowały się min.: MAZAK Laser Europe, AMADA, ECKERT AS, POLTEKNIK, STIGAL, AJAN ELEKTRONIK, POWER-TECH, BYSTRONIC, METAL TECHNIKA, LaserTec czy HYPERTHERM. Tradycyjnie wystawie będą towarzyszyły targi związane z obróbką metali, spawalnictwem i technologiami antykorozyjnymi oraz pomiarowymi, czyli STOM-TOOL, STOM BLECH&CUTING, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE, PNEUMATICON, WIRTOPROCESY, CONTROL-STOM oraz DNI DRUKU 3D. Poprzednią edycję „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce” odwiedziło 10 000 zwiedzających ze wszystkich branż.

 

Zapraszamy do Targów Kielce od 28 do 30 marca 2017.

 

Menedżer projektu

Piotr Pawelec

+48 41 365 12 20

+48 606 447 384

pawelec.piotr@targikielce.pl

branże: Narzędzia mechaniczne, Maszyny i urządzenia, Pozostałe branże

Targi
Polska - Kielce
2017-03-28 - 2017-03-30
Dodał: Patrycja Operacz