Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportulubdrew 2017 PL

LUBDREW 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

LUBDREW 2017 - Targi Obróbki Drewna, Technologii i Komponentów dla Meblarstwa.

 

LUBDREW to jedyna inicjatywa we wschodnim regionie kraju mająca na celu prezentację firm działających w sektorze drzewnym. To kontynuacja rozpoczętego w 2011 roku najważniejszego branżowego wydarzenia w Polsce Wschodniej.

 

Do odwiedzenia Targów LUBDREW zapraszamy branżystów z województw: lubelskiego, mazowieckiego, podlaskiego i podkarpackiego oraz specjalistów zza wschodniej granicy kraju.

 

Targi LUBDREW to doskonałe miejsce do spotkań właścicieli i pracowników m.in.: o Tartaków, o Składów drewna o Zakładów obróbki drewna o Zakładów stolarskich o Zakładów parkieciarskich o Zakładów meblarskich WSPÓLNA PRZESTRZEŃ BRANŻY DRZEWNEJ I BUDOWLANEJ.

 

W tym roku Targi LUBDREW po raz trzeci odbyły się wspólnie z Targami LUBDOM. Szersza grupa wystawców połączona z zainteresowaniem i zaangażowaniem całego środowiska związanego zarówno z branżą drzewną jak i budowlaną były świetną okazją do rozmów i spotkań B2B.

 

Zakres tematyczny Targów LUBDREW obejmuje: maszyny i urządzenia do transportu drewna; maszyny i narzędzia dla przemysłu tartacznego; maszyny i urządzenia do obróbki drewna; oprogramowanie dla przemysłu tartacznego i obróbki drewna; narzędzia ręczne i elektronarzędzia; maszyny i urządzenia dla przemysłu meblarskiego; komponenty do produkcji wyrobów z drewna i mebli; akcesoria meblowe; kleje, lakiery i farby do ochrony drewna; wyroby stolarskie i inne wyroby z drewna; utylizację odpadów drewna; oszczędność energii w przetwórstwie drewna; odzież ochronną.

branże: Meble, Wyroby z drewna (bez mebli), Produkcja mebli, Przemysł drzewny i papierniczy, Organizacja targów i wydarzeń

Targi
Polska - Lublin
2017-03-24 - 2017-03-26
Dodał: Małgorzata Kędzierska