Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRhone Valley Wines 2017 PL

Rhone Valley Wines 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Średnia liczba odwiedzających (z 3ch lat)
2200

Średnia liczba wystawców (z 3ch lat)
650

Ruszyły zapisy do 9. edycji Rhone Valley Wines we Francji. Jedne z największych targów winiarskich w Europie potrwają od 10 do 13 kwietnia 2017 roku.

 

Rhone Valley Wines to profesjonalne targi przygotowywane z myślą o producentach, importerach i sprzedawcach win (m.in. hotelarze, restauratorzy, właściciele winiarni, sommelierzy itp.). Celem imprezy jest promocja trunków pochodzących z tego drugiego co do wielkości regionu winiarskiego we Francji. Tegoroczna edycja odbędzie się w czterech miejscach na południu Francji: 10 i 11 kwietnia w słynnym pałacu papieskim w Awinionie znajdującym się na liście światowego dziedzictwa UNESCO, 12 kwietnia w Tain l’Hermitage oraz Mauves, a 13 kwietnia w Ampuis.

 

Organizatorzy, oprócz stanowisk wystawienniczych, przewidzieli szereg darmowych wydarzeń towarzyszących, m.in. zwiedzanie, kursy mistrzowskie, wieczory tematyczne czy ogólnodostępny bufet.

 

Goście oraz pracownicy mediów mogą rejestrować się pod adresem: http://decouvertedesvinsdurhone.site.exhibis.net/en/inter_rhone.htm

 

Ubiegłoroczna, 8. edycja Rhone Valley Wines przyciągnęła ok. 650 producentów i sprzedawców wina, blisko 2200 gości z 31 krajów, w tym 144 dziennikarzy z 18 krajów.

 

Szczegółowe informacje dotyczące pobytu można znaleźć na: http://www.decouvertes-vins-rhone.com/en/home

 

Kontakt:

agencja interaktywna Bloomnet

Rafał Bieńkowski

rafal.bienkowski@bloomnet.eu

branże: Handel, Pozostałe produkty spożywcze, Napoje alkoholowe, Przetwórstwo spożywcze

Targi
Francja - Awinion
2017-04-10 - 2017-04-13
Dodał: Anna Woińska