Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuenex PL

ENEX/ENEX Nowa Energia 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia to miejsce, w którym spotykają się producenci i dystrybutorzy: maszyn oraz urządzeń energetycznych i elektroenergetycznych, najnowszych technologii systemowych, armatury sieciowej, kotłowni opalanych biomasą oraz pojazdów elektrycznych i na biopaliwo.

 

Wystawcy minionej edycji targów ENEX i ENEX Nowa Energia 2016 podkreślali, że mocną stroną wydarzenia jest grono profesjonalnych zwiedzających, którzy są konkretnymi partnerami do rozmów. Jak podają statystyki targów 96% wystawiających się firm dotarła do najważniejszej dla siebie grupy klientów i potencjalnych partnerów.

 

Od 1 do 2 marca 2017 zapraszamy na kolejną odsłonę targów ENEX i ENEX NOWA ENERGIA.

 

Podczas wydarzenia zorganizowana zostanie specjalna strefa – ALEJA KOTŁÓW! Producenci kotłów C.O. będą mogli zaprezentować swoje towary zwiedzającym, pokazać nowinki techniczne, pomóc w doborze odpowiedniego pieca oraz przedstawić ceny swoich produktów.

 

Obecność z nowym piecem klasy 5 potwierdził już m.in. producent kotłów – DEFRO.

 

Do zobaczenia od 1 do 2 marca w Targach Kielce.

 

Menedżer projektu

Robert Frąk

+48 41 365 12 12

+48 606 447 618

frak.robert@targikielce.pl

branże: Energia i surowce odnawialne, Pozostałe branże

Targi
Polska - Kielce
2017-03-01 - 2017-03-02
Dodał: Małgorzata Kędzierska