Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolsko-Azerbejdżańskie Forum Biznesu 2016 PL

Polsko-Azerbejdżańskie Forum Biznesu


Ministerstwo Rozwoju i Technologii RP we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą pragnie zaprosić Państwa do udziału w Polsko-Azerbejdżańskim Forum Biznesu.

 

Forum odbędzie się w dniu 20 grudnia br. w Warszawie, w ramach VII posiedzenia Polsko-Azerbejdżańskiej Komisji Międzyrządowej ds. Współpracy Gospodarczej oraz wizyty Pana Natiga Alijewa, Ministra Energetyki Republiki Azerbejdżanu w Polsce.

 

Głównym celem tego wydarzenia jest poszerzenie i intensyfikacja współpracy gospodarczej pomiędzy obydwoma krajami. Forum będzie znakomitą okazją do bezpośrednich rozmów pomiędzy polskimi i azerbejdżańskimi przedsiębiorcami.

 

Program wydarzenia przewiduje wystąpienie oficjalne oraz prezentacje dotyczące możliwości biznesowych i inwestycyjnych obu krajów, a także rozmowy B2B. Jesteśmy głęboko przekonani, że Forum przyczyni się do intensyfikacji współpracy gospodarczej pomiędzy Polską i Azerbejdżanem.

 

Strona azerbejdżańska wykazała szczególne zainteresowania współpracą w zakresie następujących sektorów:

  • transport
  • budownictwo i infrastruktura
  • przemysł wydobywczy
  • rolno-spożywczy
  • maszyny rolnicze
  • energetyka
  • meble
  • farmaceutyki i suplementy diety

 

Zainteresowanych udziałem w Polsko-Azerbejdżańskim Forum Biznesu prosimy uprzejmie o zarejestrowanie się na stronie REJESTRACJA do 15 grudnia 2016 r.

 

Forum odbędzie się w godz. 12.00-15:30 (o godz. 11.30 rozpocznie się rejestracja uczestników) w budynku Ministerstwa Rozwoju i Technologii, ul. Wspólna 2/4, Sala Kinowa w Warszawie.

 

Ze względu na dużą liczbę gości, uprzejmie prosimy o punktualne przybycie.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału.

branże: Farmacja i biotechnologia, Przemysł farmaceutyczny, Produkcja mebli, Meble, Energia i surowce odnawialne, Maszyny i urządzenia, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Rolnictwo i leśnictwo, Przetwórstwo spożywcze, Budownictwo i architektura, Budownictwo, Transport i logistyka, Górnictwo i przemysł wydobywczy

Konferencja
Polska - Warszawa
2016-12-20
Dodał: Anna Woińska