Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAGRO-PARK 2017 PL

AGRO-PARK 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

X edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK – wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez, stanowiąc miejsce spotkań rolników z Polski Południowo-Wschodniej oraz sąsiadów zza wschodniej granicy, odbędzie się już w dniach 4-5 marca 2017 roku na terenie Targów Lublin.

 

– Targi Rolnicze AGRO-PARK to bardzo ważne i cieszące się wielką popularnością święto dedykowane branży rolniczej umożliwiające nawiązanie kontaktów sprzedażowych, zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań oraz poszerzenie horyzontów poprzez udział w fachowych konferencjach czy warsztatach – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony MTP. Udział w targach to także niepowtarzalna okazja by spotkać znakomite grono profesjonalistów z branży oraz zasięgnąć porad na temat najnowszej technologii i rozwiązań wykorzystywanych w rolnictwie, uprawie roślin czy chowie zwierząt.

 

Targi z potencjałem

AGRO-PARK to wydarzenie o ogromnym potencjalne, które rozwija się bardzo dynamicznie. Potwierdzają to wyniki edycji 2016. – Ponad 10.000 m2 łącznej ekspozycji, blisko 200 liderów z branży rolniczej, 22.000 odwiedzających – wylicza Maciej Wituch, Dyrektor Projektu po stronie Targów Lublin. Jak widać AGRO-PARK ustabilizował swoją pozycję na rynku wydarzeń dedykowanych sektorowi rolniczemu. Dotychczasowy sukces wydarzenia to wynik przemyślanej strategii projektu, profesjonalizmu organizatorów oraz skutecznej promocji.

 

Wiosna w branży rolniczej

Wraz z nastaniem kalendarzowej wiosny Lublin, dzięki firmom prezentującym ofertę na 2017 rok, stanie się mekką branży rolniczej, miejscem, które wprowadzi rolników w nowy sezon, ukazując najświeższe trendy, a także nowinki technologiczne. Nowy termin targów to odpowiedź na sugestie rolników, producentów, importerów maszyn i urządzeń rolniczych. – Mając na uwadze opinie z branży rolniczej, czas inwestycji w niezbędny sprzęt przed zbliżającym się sezonem oraz to, by AGRO-PARK nie kolidował z rozpoczęciem prac polowych, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu terminu na wionę – wyjaśnia Łukasz Rachubiński.

 

Nowoczesna infrastruktura, sprawny serwis

AGRO-PARK to wydarzenie wspomagające rozwój i promocję polskiego rolnictwa. To doskonały czas na poszukiwanie nowych rozwiązań, czerpanie inspiracji, zdobywanie wiedzy i spotkania ze znanymi w kraju autorytetami. Udział w targach daje przedsiębiorcom wiele nowych możliwości. Silną stroną zbliżającej się edycji będzie nie tylko bogata ekspozycja maszyn i urządzeń rolniczych, ale również interesujący program merytoryczny, który przykuje uwagę sektora rolniczego. Do dyspozycji wystawców będzie nowoczesna infrastruktura targowa, komfortowe warunki wystawiennicze, sprawny serwis techniczny oraz bezpłatny parking dla tirów. Pawilony zostaną podzielone tematycznie, co ułatwi zwiedzającym dotarcie do interesujących ich sektorów rolnictwa. Firmy, które wezmą udział w targach mogą liczyć na elastyczną ofertę dostosowaną do ich potrzeb i możliwości. – Dla wystawców aspekt biznesowy targów i nawiązanie kontaktów handlowych to priorytet. Dlatego zadbamy o obecność fachowej publiczności – zapewnia Maciej Wituch.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Maszyny i urządzenia, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa

Targi
Polska - Lublin
2017-03-04 - 2017-03-05
Dodał: Anna Woińska
Poprzednie edycje