Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuThe Big Show Oman 2017 PL

The Big Show Oman 2017


Rodzaj wydarzenia
Wystawa

Witryna wydarzenia

Big Show Oman to coroczna, największa i najważniejsza międzynarodowa wystawa z zakresu budownictwa w Omanie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-16 marca 2017 r. w Maskacie.
 
Targi oferują szeroki wybór:
  • najnowszych materiałów budowlanych,
  • maszyn budowlanych,
  • wyposażenia wnętrz,
  • innych produktów, urządzeń i technologii do prac budowlanych i konstrukcyjnych.
 
Wystawa organizowana jest od 1996 roku, początkowo pod nazwą Interiors and Buildex, a następnie przemianowane na Big Show w 2010 roku, aby jeszcze bardziej wzmocnić swój wizerunek i pozycję rynkową.
 
Podczas trwania targów tj. w dniach 13-14 marca 2017 r. odbędzie się forum nt. projektowania i budownictwa w Omanie. Organizatorzy przewidują udział 24 prelegentów głównie architektów, konslutantów, wykonawców,  deweloperów oraz udział 100 delegatów, w tym przewodniczącego Gminy Maskat wraz z dygnitarzami z Ministerstwa, co umożliwi zaprezentowanie swojej marki przed właściwymi ludźmi w celu promocji swoich produktów i usługi.

 

Więcej informacji na: http://www.thebigshow-oman.com/

branże: Wyposażenie wnętrz, Meble, Oświetlenie, Farby i lakiery, Budownictwo i architektura, Sektor kreatywny, Architektura, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Produkcja mebli

Wystawa
Oman - Maskat
2017-03-13 - 2017-03-16
Dodał: Anna Woińska
Poprzednie edycje