Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuLogoEH16date-RVB PL

Equip'Hotel 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Średnia liczba odwiedzających (z 3ch lat)
110000

Średnia liczba wystawców (z 3ch lat)
1600

Polski akcent
Polskie stoisko narodowe

W dniach 6-10 listopada 2016 roku odbędzie się kolejna edycja targów Equip'Hotel skierowanych do szeroko pojmowanego sektora hotelarskiego i restauracyjnego. Uczestniczą w nich międzynarodowi dostawcy maszyn i urządzeń, produktów spożywczych, mebli, artykułów dekoracyjnych i wielu innych produktów i usług.

 

Szacuje się, że udział w najbliższej edycji targów Equip'Hotel weźmie 1600 wystawców, a odwiedzi je ponad 111 tysięcy profesjonalnych zwiedzających. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://www.equiphotel.com

 

WPHI w Paryżu otrzymał od organizatorów możliwość wystawienia się podczas najbliższej edycji targów w prestiżowej lokalizacji pawilonu, na którym będziemy zachęcać odwiedzających nas gości do współpracy z polskimi firmami.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w Pawilonie 7.3.

branże: Handel, Wyposażenie wnętrz, Zboża, Mięso, Ryby, Warzywa i owoce, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Dywany i dekoracje, Turystyka, sport i rekreacja, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Napoje alkoholowe, Maszyny i urządzenia, Przetwórstwo spożywcze, Produkcja mebli, Meble

Targi
Francja - Paryż
2016-11-06 - 2016-11-10
Dodał: Anna Woińska