Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWebinar 2016 PL

Webinarium: CSR - społeczna odpowiedzialność biznesu (corporate social responsibility)


Data zakończenia rejestracji
04-11-2016

Rodzaj wydarzenia
Seminarium

Polski akcent
WPHI rekomenduje

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Hadze serdecznie zaprasza Małych i Średnich Przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Królestwa Niderlandów do wzięcia udziału w webinarium na temat CSR - społecznej odpowiedzialności biznesu (corporate social responsibility):

  • Data: 8 listopada 2016 r.
  • Godzina: 11.00-12.30
  • Osoba prowadząca webinarium: Pani Jacqueline Kacprzak*, Radca Ministra w Biurze Ministra Ministerstwa Rozwoju
  • Moderator spotkania: Tomasz Waźbiński, Radca, Kierownik WPHI w Hadze

 

Prosimy o potwierdzenie swojego udziału w webinarium na adres email haga@trade.gov.pl najpóźniej do dnia 4 listopada 2016 r.

Dane do zalogowania się wraz z linkami zostaną udostępnione bezpośrednio na Państwa maila.

 

*Jacqueline Kacprzak - Radca Ministra w Biurze Ministra Ministerstwa Rozwoju, gdzie zajmuje się problematyką społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw (CSR/RBC) i współpracą z interesariuszami. Reprezentuje Polskę w Grupie Wysokiego Szczebla ds. CSR/RBC przy Komisji Europejskiej oraz Grupie Roboczej ds. Prowadzenia Odpowiedzialnego Biznesu funkcjonującej w ramach Komitetu Inwestycyjnego Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD). Ekspertka w dziedzinie praw człowieka, równości szans oraz różnorodności. Członek jury konkursów „Raporty Społeczne” i „Green Frog”. Członek Komitetu Nadzorującego Tłumaczenie na język polski standardu raportowania niefinansowego GRI G4. Pracowała wcześniej m.in. w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, Microfinance Center i Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Posiada także wieloletnie doświadczenie dziennikarskie (radio i TVP) oraz kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.

branże: Produkty tytoniowe, Muzyka, Film, Usługi finansowe, Fotografia, Rzemiosło artystyczne, Wzornictwo i projektowanie mody, Rolnictwo i leśnictwo, Tekstylia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Handel, Wydawnictwa, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Pestycydy, Pozostałe branże, Farmacja i biotechnologia, Transport i logistyka, Odzież i obuwie, Pozostałe pojazdy samochodowe, Drzwi i okna, Produkcja pozostałych maszyn, Narzędzia mechaniczne, Autobusy, Pojazdy szynowe, Części i akcesoria samochodowe, Statki i łodzie, Instrumenty muzyczne, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Pozostały sprzęt transportowy, Meble, Wyposażenie wnętrz, Samochody osobowe, Oświetlenie, Pozostałe górnictwo i wydobywanie, Zboża, Broń i amunicja, Pozostałe wyroby chemiczne, Pozostałe tekstylia, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Aparatura pomiarowa i zegarki, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Mięso, Maszyny dla przemysłu odzieżowego, Maszyny dla przemysłu papierniczego, Ryby, Biotechnologia, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Warzywa i owoce, Pozostały sprzęt elektryczny, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Przemysł petrochemiczny, Wojskowe pojazdy bojowe, Komputery, Maszyny dla metalurgii, Elektronika użytkowa, Leśnictwo i pozyskiwanie drewna, Poligraficzne, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby skórzane, Wyroby z drewna (bez mebli), Górnictwo i przemysł wydobywczy, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Węgiel kamienny i brunatny, Kawa, herbata i przyprawy, Ropa naftowa i gaz ziemny, Dywany i dekoracje, Wyroby chemiczne w formach podstawowych, Produkcja i przetwórstwo metali, Farby i lakiery, Rudy metali, Produkcja metali nieżelaznych, Ochrona środowiska, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Przemysł jubilerski, Produkcja mebli, Papier, Turystyka, sport i rekreacja, AGD, Przetwórstwo spożywcze, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Produkcja środków transportu, Budownictwo i architektura, Napoje alkoholowe, Kosmetyki, Maszyny i urządzenia, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł farmaceutyczny, Produkcja metali żelaznych, Sektor kreatywny, Sprzęt sportowy, Gry i zabawki, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Pozostałe wyroby, Zdrowie i medycyna, Organizacja targów i wydarzeń, Architektura, Media i reklama, Budownictwo

Seminarium
Królestwo Niderlandów - Haga
2016-11-08
Dodał: Anna Woińska