Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuINTERFOOD DRINK 2016 PL

INTERFOOD & DRINK 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
Polskie stoisko narodowe

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sofii uprzejmie informuje, iż organizuje polskie stoisko informacyjne podczas odbywających się równocześnie targów INTERFOOD & DRINK (ogólne dotyczące branży spożywczej), WORLD OF MILK (branża mleczarska), MEАTMANIA (przetwórstwo mięsa), BULPEK (wyroby piekarnicze i cukiernicze) oraz SALON DE VIN (produkcja wina) w Sofii w dniach 9-12 listopada 2016 r. w Inter Expo Center.

 

Ww. targi są obecnie największą w Bułgarii imprezą wystawienniczą dla sektora spożywczego. Na targach wystawiają się zarówno producenci wyrobów spożywczych, jak i firmy oferujące maszyny, urządzenia i materiały dla przemysłu spożywczego. Równolegle z tymi imprezami w tym roku odbędą się również targi SIHRE, na których przedstawiane są sprzęt i wyposażenie dla hoteli i restauracji.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.bulgarreklama.com.

 

Uprzejmie informujemy, iż na stoisku WPHI mogą być bezpłatnie prezentowane i dystrybuowane materiały reklamowe polskich firm (foldery, broszury, ulotki).

 

Firmy zainteresowane rynkiem bułgarskim prosimy o przesłanie folderów, broszur, ulotek (najlepiej w języku bułgarskim lub angielskim, rosyjskim) na adres:

EMBASSY OF THE REPUBLIC OF POLAND

TRADE AND INVESTMENT PROMOTION SECTION (z dopiskiem: FOOD)

1680 Sofia

6, Bitola Str.

Bułgaria

 

Zachęcamy jednocześnie do osobistego udziału przedstawicieli polskich firmy w wystawie. Zainteresowanym, WPHI udzieli niezbędnej pomocy i po wcześniejszym uzgodnieniu bezpłatnie udostępni miejsce na stoisku do udzielania informacji, dystrybucji folderów i prowadzenia rozmów handlowych. Zamiar pobytu na stoisku prosimy zgłosić najlepiej do 05.11.2016 r.

 

W sprawach udziału w targach prosimy kontaktować się na e-mail: sofia@trade.gov.pl lub tel. (+359 2) 869 11 25 lub 869 11 50.

 

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony (https://bulgaria.trade.gov.pl/bg), zamieszczane są tam również między innymi informacje o rynku i gospodarce Bułgarii, targach i wystawach, zasadach rejestracji firmy, systemie podatkowym, analizy rynkowe oraz zapytania firm bułgarskich poszukujących kontrahentów w Polsce.

branże: Warzywa i owoce, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Słodycze, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Napoje alkoholowe, Wyroby z mięsa i ryb, Kawa, herbata i przyprawy, Przetwórstwo spożywcze

Targi
Bułgaria - Sofia
2016-11-09 - 2016-11-12
Dodał: Anna Woińska
Poprzednie edycje