Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuEU-ASEAN Forum on Food Safety 2016 PL

EU-ASEAN Forum on Food Safety 2016


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Wspólnie z Izbą Przemysłu i Handlu UE - Malezja - EUMCCI, zapraszamy do udziału w dwudniowym Forum na temat bezpieczeństwa i czystości żywności: EU-ASEAN Forum on Food Safety 2016​, które odbywać się będzie w Kuala Lumpur, Malezja, w dniach 22-23 listopada 2016 r.

 

Forum organizowane jest już po raz trzeci. To platforma spotkań uczestników łańcucha dostaw żywności na obszarze krajów ASEAN oraz możliwość bezpośredniej interakcji z praktykami z zakresu bezpieczeństwa żywności, przepisów sanitarnych i fitosanitarnych, specyficznych wymogów rynkowych i religijnych, w tym halal.

 

W tegorocznej konferencji udział zapowiedzieli, m.in.: szefowie służb weterynaryjnych Malezji, Filipin, Indonezji, Myanmar i Tajlandii, przedstawiciele organizacji dystrybutorów żywności krajów ASEAN oraz firmy i instytucje z branży.

 

Szczegóły programu, formularz rejestracji oraz broszura imprezy znajdują się poniżej - do pobrania.

branże: Pestycydy, Mięso, Ryby, Warzywa i owoce, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Doradztwo/consulting/edukacja, Wyroby z mięsa i ryb, Napoje alkoholowe, Rolnictwo i leśnictwo, Przetwórstwo spożywcze

Konferencja
Malezja - Kuala Lumpur
2016-11-22 - 2016-11-23
Dodał: Anna Woińska