Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportub2b chengdu PL

Chengdu Investment Environment and Project Match-making for International Collaboration Parks 2016


Data zakończenia rejestracji
22-10-2016

Rodzaj wydarzenia
Seminarium

Polski akcent
WPHI rekomenduje

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pekinie oraz Konsulat Generalny RP w Chengdu zapraszają polskich przedsiębiorców do udziału w wydarzeniu promocyjnym i match-makingowym z firmami z Chengdu, które odbędą się w dniu 2 listopada 2016 r. w godzinach 15:30 do 18:30. „Chengdu Investment Environment and Project Match-making for International Collaboration Parks” jest organizowany przez samorząd miasta Chengdu w celu promocji potencjału inwestycyjnego Chengdu oraz dostarczenia możliwości lokalnymi firmami z Chengdu do nawiązania kontaktów z firmami zagranicznymi - w szczególności z Europy.

 

Władze i firmy lokalne przedstawią prezentacje ukazujące specjalne strefy ekonomiczne w Chengdu. W wydarzeniu po stronie chińskiej wezmą udział firmy głównie z następujących branż: maszyneria, IT, materiały budowlane, e-commerce, chemikalia, elektryka itd. W przypadku zainteresowania produktami mlecznymi przez firmy zagraniczne, jest możliwość zaproszenia firm chińskich o tym samym profilu.

 

Wydarzenie odbędzie się dzień przed targami The Western China International Fair. Tematem przewodnim targów będzie „New Opening Patern and New Opportunity Sharing”. Targi (WCIF) stały się ważnym oknem dla zachodnich Chin do otworzenia się na świat oraz jest istotną platformą dla promocji inwestycji, a także współpracy handlowej. W tym roku odbędzie się już 16-sta edycja WCIF. W targach i imprezach towarzyszących weźmie udział 58 chińskich firm oraz 7 firm z Polski.

 

Szczegółowa lista firm chińskich, które wezmą udział w wydarzeniu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują poniżej w załączeniu.

 

Wypełnione zaproszenia oraz ewentualne pytania prosimy wysłać na adres  a.siejka@trade.gov.pl.

branże: Handel, Pozostałe branże, Produkcja pozostałych maszyn, Narzędzia mechaniczne, Pozostały sprzęt elektryczny, Przemysł petrochemiczny, Wyroby mleczarskie, Budownictwo i architektura, IT/ICT

Seminarium
Chiny - Chengdu
2016-11-02
Dodał: Anna Woińska
Pliki do pobrania

Lista firm chinskich
Zaproszenie

Wydarzenia towarzyszące