Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPrivate Label Show 2016 PL

Private Label Show 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Targi Private Label Show, czyli nowoczesne Targi business to business dedykowane profesjonalistom z branży marek własnych. Celem realizacji imprezy jest stworzenie przyjaznej biznesowi przestrzeni umożliwiającej nawiązywanie relacji handlowych.

 

Targi są organizowane z myślą o przedsiębiorstwach, które rozwijają produkcję w segmencie marek własnych (dotyczy to zarówno produktów food oraz non-food). Podczas dwóch dni imprezy zostanie zaprezentowana oferta przedsiębiorstw wytwarzających artykuły we wszystkich kategoriach produktowych FMCG. Począwszy od producentów produktów świeżych i mrożonych, a skończywszy na producentach produktów chemicznych czy przemysłowych.

 

Targi służą prezentacji możliwości polskich i zagranicznych dostawców oraz zaaranżowaniu kontaktów handlowych z kupcami reprezentującymi przedsiębiorstwa handlujące markami własnymi. Na targach obecni będą decydenci największych sieci handlowych działających na terenie Polski oraz krajów ościennych. Private Label Show jest idealną okazją aby nawiązać z nimi kontakt, uzyskać dostęp do największych kanałów sprzedaży i współtworzyć fenomen sukcesu rynkowego jakim jest marka własna.

 

W tym samym czasie na terenie Targów Lublin odbędą się Targi Sadowniczo-Warzywnicze VEGE FRUIT EXPO oraz pierwsze w Polsce Targi Technologii i Innowacji w Małym Przetwórstwie Żywności INTEFO.

 

Wstęp na targi jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji. Szczegóły: www.plshow.pl

branże: Organizacja targów i wydarzeń, Pozostałe branże

Targi
Polska - Lublin
2016-11-22 - 2016-11-23
Dodał: Anna Woińska
Wydarzenia towarzyszące