Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuINTEFO 2016 PL

INTEFO 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Targi INTEFO - Technologie i Innowacje w Małym Przetwórstwie Żywności to pierwsze w Polsce Targi skierowane do małych producentów spożywczych, rolników, sadowników, hodowców, właścicieli gospodarstw agroturystycznych zainteresowanych produkcją żywności tradycyjnej. Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-23 listopada w Targach Lublin.

 

Targi INTEFO to:

  • miejsce spotkań producentów urządzeń do wytwarzania produktów tradycyjnych oraz opakowań z producentami tychże artykułów,
  • czas na wymianę wiedzy oraz poglądów w zakresie produkcji żywności regionalnej,
  • konferencje przybliżające tematykę i aspekty prawne produkcji wyrobów tradycyjnych,
  • przestrzeń do spotkań panelowych i kuluarowych,
  • idealny moment na nawiązanie kontaktów branżowych,
  • okazja do przetestowania nowych urządzeń i akcesoriów.

 

Motywem przewodnim tegorocznego wydarzenia są nowoczesne technologie w produkcji żywności tradycyjnej - technologii pozwalającej na obniżenie czasu oraz kosztów wytwarzania żywności, bez utraty jakości produktu końcowego.

 

W tym samym czasie na Terenie Targów Lublin zostaną zorganizowane Targi Producentów Marek Własnych - Private Label Show oraz Targi Sadowniczo-warzywnicze VEGE FRUIT EXPO.

 

Wstęp na Targi jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji. Szczegóły: www.intefo.targi.lublin.pl

branże: Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Wyroby z warzyw i owoców, Przetwórstwo spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Organizacja targów i wydarzeń

Targi
Polska - Lublin
2016-11-22 - 2016-11-23
Dodał: Anna Woińska
Wydarzenia towarzyszące