Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuENERGETICS 2016 PL

ENERGETICS 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Targi Energetyczne ENERGETICS, które odbędą się w dniach 15-17 listopada 2016 roku to jedno z wiodących wydarzeń w Polsce dedykowanych profesjonalistom z sektora energetycznego. W ramach targów, zarówno firmy o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych), jak i indywidualni przedsiębiorcy zaprezentują nowoczesne urządzenia, aparaturę i technologie dla przemysłu energetycznego.

 

Targi skupiają zwiedzających pochodzących z Polski, Białorusi, Ukrainy, Rosji, reprezentujących sektory: paliwowo-energetyczny, elektromaszynowy, wydobywczy, budowlany, metalurgiczny, motoryzacyjny. W tym gronie znajdują się pracownicy zakładów energetycznych, elektrowni, elektrociepłowni, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych, hurtowni elektrycznych, przedstawiciele biur projektowych branży elektrycznej i budowlanej, firm wykonawczych władz samorządowych, a także inżynierowie, elektrycy i instalatorzy.

 

Dopełnieniem ekspozycji będą seminaria, konferencje i szkolenia dotyczące aktualnych i ważnych tematów dla branży, m.in.: zwiększania oszczędności energii elektrycznej, budowy ogniw fotowoltaicznych różnych generacji, wyznaczania mocy znamionowej instalacji fotowoltaiczne, biogospodarki czy budownictwa pasywnego.

 

Nowością IX edycji ENERGETICSU 2016 jest poszerzenie zakresu tematycznego o utrzymanie ruchu oraz XVIII edycja Ogólnopolskich Dni Młodego Elektryka (ODME).

 

Lokalizacja ENERGETICSU na Lubelszczyźnie, gdzie umiejscowione są liczne inwestycje związane z modernizacją infrastruktury energetycznej jak i zwiększeniem wykorzystania energii z odnawialnych źródeł oraz siedziby wielu ważnych podmiotów branży energetycznej, jest dodatkowym atutem. Także lokalizacja Lublina w obszarze Makroregionu Wschodniego oraz bliskość ważnych dla energetyki rynków ukraińskiego i białoruskiego.

 

Wstęp na Targi dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po rejestracji on-line lub podczas trwania wydarzenia. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej: www.energetics.targi.lublin.pl.

 

IX Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS zostały objęte Patronatem Honorowym Ministerstwa Energii. Partnerem Głównym Targów jest PGE Dystrybucja S.A.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału.

branże: Energia i surowce odnawialne, Maszyny i urządzenia, Organizacja targów i wydarzeń

Targi
Polska - Lublin
2016-11-15 - 2016-11-17
Dodał: Anna Woińska