Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCanadian Aerospace Summit2016 PL

Canadian Aerospace Summit 2016


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

W dniach 15-16 listopada 2016 r. w Ottawie odbędzie się międzynarodowa konferencja oraz targi sektora lotniczego Canadian Aerospace Summit.

 

Wydarzenie organizowane przez największe kanadyjskie stowarzyszenie Aerospace Industries Association of Canada skupi ponad 1100 uczestników, w tym największe kanadyjskie firmy sektora lotniczego takie jak Pratt & Whitney Canada, Bombardier, Magellan Aerospace Corporation czy CAE.

 

W ramach konferencji przedstawiciele czołowych światowych przedsiębiorstw i instytucji lotniczych omówią kwestie bieżących osiągnięć i rozwiązań technologicznych, aktualnych potrzeb rynku w zakresie nowych technologii, a także zastanowią się nad przyszłością i perspektywami rozwoju transportu lotniczego w Kanadzie. Program konferencji i targów obejmuje także liczne spotkania B2B oraz warsztaty lotnicze.

 

Konferencja oraz targi Canadian Aerospace Summit są dla fachowców, przedstawicieli branż związanych z lotnictwem, miejscem wymiany cennych doświadczeń i informacji oraz nawiązania kontaktów handlowych z firmami z całego świata, działającymi w sektorze przemysłu lotniczego i obronnego.

 

Więcej informacji na stronie organizatora: http://www.aerospacesummit.ca/en/  

branże: Przemysł lotniczy i kosmiczny, Produkcja środków transportu, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Transport i logistyka

Konferencja
Kanada - Ottawa
2016-11-15 - 2016-11-16
Dodał: Anna Woińska