Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWebinar 2016 PL

Webinarium: Delegowanie pracowników do Królestwa Niderlandów - sektor budowlany


Rodzaj wydarzenia
Seminarium

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Hadze wraz z Polish Chamber of Commerce in the Netherlands zapraszają Małych i Średnich Przedsiębiorców planujących działalność gospodarczą na terenie Królestwa Niderlandów lub świadczących usługi transgraniczne do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium na temat „Delegowania pracowników do Królestwa Niderlandów w sektorze budowlanym i instalacyjnym”:

 

W trakcie webinarium dowiecie się Państwo więcej na temat:

  • Delegowania pracowników w ramach świadczenia usług budowlanych i instalacyjnych.
  • Minimalnego wynagrodzenia oraz czasu pracy i odpoczynku obowiązujących na terenie Królestwa Niderlandów.
  • Zasad stosowania Zbiorowych Układów Pracy - tzw. CAO.
  • Interpretacji organów podatkowych w zakresie właściwości odprowadzania podatku dochodowego w Królestwie Niderlandów.
  • Informacji o nowej ustawie WAGW EU (Wet arbeidsvoorwaarden gedetacheerde werknemers in de Europese Unie).

 

Data: 27 października 2016 r.

Godzina: 11.00-13.00

 

Osoba prowadząca webinarium: Pan Marcin Lewandowski*

 

Moderatorem spotkania będzie: Tomasz Waźbiński, Radca, Kierownik WPHI w Hadze.

 

Prosimy o potwierdzenie swojego udziału w webinarium na adres email haga@trade.gov.pl najpóźniej do dnia 25 października 2016 r. do godz. 12.00. Dane do zalogowania się wraz z linkami zostaną udostępnione bezpośrednio na Państwa e-maila.

 

Udział w webinarium jest bezpłatny.

 

*Marcin Lewandowski - Prezes Polskiej Izby Handlowej w Niderlandach (Polish Chamber of Commerce in the Netherlands), członek Palestry holenderskiej A 233318, współzałożyciel Stowarzyszenia Przedsiębiorców Polsko – Niderlandzkich i prezes Stowarzyszenia w latach 2008-2011, Współzałożyciel Fundacji Polonus i członek zarządu Fundacji. Studia prawnicze ukończył w 2002 roku na uniwersytecie w Tilburgu. Od 2003 roku doradca prawny, od 2008 roku członek niderlandzkiej izby adwokackiej. Na doświadczenie zawodowe Marcina Lewandowskiego składa się praca w charakterze prawnika w renomowanej kancelarii międzynarodowej oraz partnera prestiżowej amsterdamskiej kancelarii adwokackiej. Marcin Lewandowski jest doświadczonym adwokatem z zakresu prawa gospodarczego. Doradza klientom korporacyjnym, spółkom (również tym notowanym na giełdzie), jak i indywidualnym podmiotom w zakresie problematyki związanej z transakcjami transgranicznymi. Jego ekspertyza, poza reprezentacją procesową klientów w sprawach cywilnych, administracyjnych i podatkowych, obejmuje m.in. (transgraniczne) prawo pracy, zatrudnienie, holenderskie układy zbiorowe pracy – CAO.