Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuIHK D PL

Dzień przedstawicieli handlowych w IHK Düsseldorf


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Polski akcent
WPHI uczestniczy

W dniu 5 grudnia 2016 r. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Kolonii weźmie udział w Międzynarodowym Dniu Przedstawicieli Handlowych organizowanym przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Düsseldorfie.

 

W spotkaniu uczestniczyć będą przedstawiciele handlowi z obszaru działania wymienionych izb, którzy są zainteresowani reprezentowaniem zagranicznych producentów i dystrybucją ich produktów na rynku niemieckim.

 

Podczas spotkania WPHI zaprezentuje na własnym stoisku promocyjno-informacyjnym oferty polskich firm zainteresowanych współpracą z przedstawicielami handlowymi na terenie Niemiec.

 

Przedsiębiorstwa zainteresowane nawiązaniem współpracy z niemieckimi firmami handlowymi proszone są o przesłanie mailem na adres info.koeln@trade.gov.pl swoich danych kontaktowych (nazwa firmy, osoba kontaktowa, adres, nr telefonu, email, strona www, krótki opisu profilu działalności i oferty firmy w języku niemieckim) oraz o ewentualne przesłanie pocztą tradycyjną max. 10 sztuk katalogów/folderów reklamowych w języku niemieckim lub angielskim na adres Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji KG RP w Kolonii:

 

Generalkonsulat der Republik Polen

Abteilung für Handel und Investitionen

An der Alteburger Mühle 6,

50968 Köln

 

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: info.koeln@trade.gov.pl lub telefoniczny (od dnia 24.10.2016): 0049 221 349958.

branże: Organizacja targów i wydarzeń

Spotkanie
Niemcy - Düsseldorf
2016-12-05
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Wydarzenia towarzyszące