Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuForum Polskich Przedsiębiorców WPHI Kolonia 2016 PL

Forum Polskich Przedsiębiorców: Nowe regulacje dyrektywy wdrożeniowej 2014/67/UE


Rodzaj wydarzenia
Wykład

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji KG RP w Kolonii zaprasza na wykład w ramach cyklu Forum Polskich Przedsiębiorców. Tym razem poruszony zostanie temat nowych regulacji dyrektywy wdrożeniowej 2014/67/UE w zakresie transgranicznego delegowania pracowników.
Data:

czwartek, 6 października 2016 r., godz. 15.30

 

Miejsce:

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Kolonii

An der Alteburger Mühle 6

 

Program:

 • 15.00 Rejestracja uczestników
 • 15.30 Powitania i wprowadzenie
  Konsul Stanisław Hebda, I Radca, Kierownik Wydziału Handlu i Inwestycji
  Bärbel Kuhlmann, EY Frankfurt/Main
 • 15.40 Nowe przepisy o delegowaniu pracowników. Co nowego dla pracodawców, tj. o obowiązkach niemieckich spółek w stosunku do polskich władz. (prezentacja w języku polskim).
  Ewa Kurmanowska, People Advisory Services, Senior, Ernst & Young Doradztwo Podatkowe, Warszawa
 • 16.10 Mitarbeiterentsendung nach Deutschland - Welche arbeitsrechtlichen Erfordernisse haben polnische Unternehmen zu beachten? (prezentacja w języku niemieckim)
  Bärbel Kuhlmann, RA, Fachanwältin für Arbeitsrecht, Ernst & Young Law GmbH, Frankurt/Main
 • 16.40 Dyskusja i zakończenie
branże: Produkty tytoniowe, Muzyka, Film, Usługi finansowe, Fotografia, Rzemiosło artystyczne, Wzornictwo i projektowanie mody, Rolnictwo i leśnictwo, Tekstylia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Handel, Wydawnictwa, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Pestycydy, Pozostałe branże, Farmacja i biotechnologia, Transport i logistyka, Odzież i obuwie, Pozostałe pojazdy samochodowe, Drzwi i okna, Produkcja pozostałych maszyn, Narzędzia mechaniczne, Autobusy, Pojazdy szynowe, Części i akcesoria samochodowe, Statki i łodzie, Instrumenty muzyczne, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Pozostały sprzęt transportowy, Meble, Wyposażenie wnętrz, Samochody osobowe, Oświetlenie, Pozostałe górnictwo i wydobywanie, Zboża, Broń i amunicja, Pozostałe wyroby chemiczne, Pozostałe tekstylia, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Aparatura pomiarowa i zegarki, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Mięso, Maszyny dla przemysłu odzieżowego, Maszyny dla przemysłu papierniczego, Ryby, Biotechnologia, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Warzywa i owoce, Pozostały sprzęt elektryczny, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Przemysł petrochemiczny, Wojskowe pojazdy bojowe, Komputery, Maszyny dla metalurgii, Elektronika użytkowa, Leśnictwo i pozyskiwanie drewna, Poligraficzne, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby skórzane, Wyroby z drewna (bez mebli), Górnictwo i przemysł wydobywczy, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Węgiel kamienny i brunatny, Kawa, herbata i przyprawy, Ropa naftowa i gaz ziemny, Dywany i dekoracje, Wyroby chemiczne w formach podstawowych, Produkcja i przetwórstwo metali, Farby i lakiery, Rudy metali, Produkcja metali nieżelaznych, Ochrona środowiska, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Przemysł jubilerski, Produkcja mebli, Papier, Turystyka, sport i rekreacja, AGD, Przetwórstwo spożywcze, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Produkcja środków transportu, Budownictwo i architektura, Napoje alkoholowe, Kosmetyki, Maszyny i urządzenia, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł farmaceutyczny, Produkcja metali żelaznych, Sektor kreatywny, Sprzęt sportowy, Gry i zabawki, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Pozostałe wyroby, Zdrowie i medycyna, Organizacja targów i wydarzeń, Architektura, Media i reklama, Budownictwo

Wykład
Niemcy - Kolonia
2016-10-06
Dodał: Anna Woińska
Pliki do pobrania

Program Forum