Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportukonferencja proinvestors PL

Konferencja ProInvestors 2016


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w wyjątkowej konferencji pt. „Pogromcy mitów - specjalna strefa ekonomiczna nie tylko dla dużych i zagranicznych”, która odbędzie się 20 października 2016 roku w Szczecinie.

 

Każdy organizator konferencji powie, że jego inicjatywa jest „wyjątkowa”. My chcemy Państwa przekonać następującymi argumentami:

 • Naszym celem nie jest komercyjny zysk, dlatego zaproszenie kierujemy do starannie wybranych firm, które zaimponowały nam swoją otwartością na prowadzenie biznesu. Konferencja to efekt współpracy pasjonatów zajmujących się zawodowo obsługą inwestorów, którzy wywodzą się z instytucji samorządowych, jednostek otoczenia biznesu jak i firm prywatnych.
   
 • Dlaczego konferencja odbywa się w Szczecinie? Dlatego, iż na terenie Województwa Zachodniopomorskiego działają aż cztery Specjalne Strefy Ekonomiczne. Sumując ich doświadczenia otrzymamy szeroki wachlarz możliwych scenariuszy. Pomorze Zachodnie to również bliskość morza, Niemiec i Skandynawii, a to tylko część z zalet, które Państwu zaprezentujemy.
   
 • Funkcjonowanie w Specjalnych Strefach Ekonomicznych wymaga obalenia wielu mitów. Pokażemy przykłady małych i średnich polskich firm, które z powodzeniem korzystają z tego mechanizmu w Zachodniopomorskiem. Pomożemy w zrealizowaniu równie udanego projektu.
   
 • Konferencja ma praktyczny, zwarty i dynamiczny charakter. Szanujemy czas, który swoją obecnością Państwo inwestujecie. Gwarantujemy zaangażowanie i udział przedstawicieli stref oraz miast i gmin z Pomorza Zachodniego. Pokażemy „szyte na miarę” oferty inwestycyjne w jednym miejscu i w jednym czasie.
   
 • Nasz gość specjalny - pan profesor Witold Orłowski, poprowadzi panel dyskusyjny z przedstawicielami SSE oraz przedsiębiorcami, którzy zainwestowali w strefach na Pomorzu Zachodnim. Przekażemy Państwu maksimum praktycznej informacji, bazując na doświadczeniach z życia.

 

Konferencja odbędzie się w Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji dla Sektora Usług Service Inter-Lab, Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Cukrowa 8, III piętro. Ta lokalizacja pozwala na łatwy dojazd i bezproblemowe parkowanie w Szczecinie.

 

Aby zarejestrować się na Konferencję ProInvestors, prosimy o wejście na stronę: www.proinvestors.pl

branże: Produkty tytoniowe, Muzyka, Film, Usługi finansowe, Fotografia, Rzemiosło artystyczne, Wzornictwo i projektowanie mody, Rolnictwo i leśnictwo, Tekstylia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Handel, Wydawnictwa, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Pestycydy, Pozostałe branże, Farmacja i biotechnologia, Transport i logistyka, Odzież i obuwie, Pozostałe pojazdy samochodowe, Drzwi i okna, Produkcja pozostałych maszyn, Narzędzia mechaniczne, Autobusy, Pojazdy szynowe, Części i akcesoria samochodowe, Statki i łodzie, Instrumenty muzyczne, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Pozostały sprzęt transportowy, Meble, Wyposażenie wnętrz, Samochody osobowe, Oświetlenie, Pozostałe górnictwo i wydobywanie, Zboża, Broń i amunicja, Pozostałe wyroby chemiczne, Pozostałe tekstylia, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Aparatura pomiarowa i zegarki, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Mięso, Maszyny dla przemysłu odzieżowego, Maszyny dla przemysłu papierniczego, Ryby, Biotechnologia, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Warzywa i owoce, Pozostały sprzęt elektryczny, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Przemysł petrochemiczny, Wojskowe pojazdy bojowe, Komputery, Maszyny dla metalurgii, Elektronika użytkowa, Leśnictwo i pozyskiwanie drewna, Poligraficzne, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby skórzane, Wyroby z drewna (bez mebli), Górnictwo i przemysł wydobywczy, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Węgiel kamienny i brunatny, Kawa, herbata i przyprawy, Ropa naftowa i gaz ziemny, Dywany i dekoracje, Wyroby chemiczne w formach podstawowych, Produkcja i przetwórstwo metali, Farby i lakiery, Rudy metali, Produkcja metali nieżelaznych, Ochrona środowiska, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Przemysł jubilerski, Produkcja mebli, Papier, Turystyka, sport i rekreacja, AGD, Przetwórstwo spożywcze, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Produkcja środków transportu, Budownictwo i architektura, Napoje alkoholowe, Kosmetyki, Maszyny i urządzenia, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł farmaceutyczny, Produkcja metali żelaznych, Sektor kreatywny, Sprzęt sportowy, Gry i zabawki, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Pozostałe wyroby, Zdrowie i medycyna, Organizacja targów i wydarzeń, Architektura, Media i reklama, Budownictwo

Konferencja
Polska - Szczecin
2016-10-20
Dodał: Małgorzata Kędzierska